TYT sayısal için kaynak önerisi

jajsjsjs

Femtopat
Beyler bildiğiniz güzel yayınlar var mı TYT sayısal için? Sayısalım genel olarak iyidir ama hiçbir şey hatırlamıyorum şu an fizik içinde çap almayı düşünüyorum. Şöyle 10bin için güzel kaynaklar önerebilir misiniz?

Beyler bildiğiniz güzel yayınlar var mı TYT sayısal için? Sayısalım genel olarak iyidir ama hiçbir şey hatırlamıyorum şu an fizik içinde çap almayı düşünüyorum. Şöyle 10bin için güzel kaynaklar önerebilir misiniz?

Konu troll sanırım?

10 bin istiyorsan hepsine çalışmalısın.

Acil, Bilgi Sarmal, Orbital, Biyotik, Apotemi, 3D, 345 vb. güzel yayınlar var.

Bunlara Palme, Karekök, Toprak ve Birey yayınlarını da eklemek istiyorum.

Toprak Yayınlarının denemeleri çok güzel. Özellikle matematik tarafından daha iyi buluyorum.

Çap mı? Allah korusun. Fizikte Bilgi Sarmalı ve Nitelik Yayınları çok hoş. 3D, Apotemi, 345, Aydın, Orbital, Bilgi Sarmalı gibi yayınların ürünlerini almalısın.

Çap kötü mü hocam? Bilmediğimden soruyorum.
Çap'ın en iyi kısmı fizikte bir şeyler anlatabilmesi. Yani fasiküllerde. Fakat gelelim sorulara, hiç hoş değil. Neden hoş değil diyeceksiniz biliyorum. Hoş olmama sebebi, video çözümlerinin leş olması. Zorla soru anlatan adamlar mı dersin, işlemleri atlayıp "Gerekli işlemler yapıldığında..." diyen mi dersin var da var. Adamlar okuyup "Bu doğru bu yanlış cevabımız B seçeneğidir." demekten öte gidemiyorlar. Sebebi de budur dostum. Ve Çap'ın genelinde bu var. İstisnasız. Yani çözümde takılı kalmamanız gereken kitaplara yönelin.

Çap'ın en iyi kısmı fizikte bir şeyler anlatabilmesi. Yani fasiküllerde. Fakat gelelim sorulara, hiç hoş değil. Neden hoş değil diyeceksiniz biliyorum. Hoş olmama sebebi, video çözümlerinin leş olması. Zorla soru anlatan adamlar mı dersin, işlemleri atlayıp "Gerekli işlemler yapıldığında..." diyen mi dersin var da var. Adamlar okuyup bu doğru bu yanlış cevabımız B seçeneğidir demekten öte gidemiyorlar. Sebebi de budur dostum.
Evet ben de 11 matematik soru bankası kitabının çözüm videolarında fark ettim. Neyse bir daha çap almam.

Yeni konular

Geri
Yukarı