TYT sınavına nasıl çalışılmalı?

Ayrıca doping hafıza nasıl bilmiyorum ama 11. sınıfa geçtiğin zaman EBA akademik destek var. Orada Raunt'un yazılımını ücretsiz kullanabiliyorsun. Raunt alınca tek fark kitapları gönderiyorlar.

Merhaba 10.sınıfım yaz tatilinde TYT çalışmak istiyorum ama kafamda bayağı karmaşık sorular var.

Yaz tatilinde 9.sınıf ve 10.sınıf konularımı yoksa direkt TYT adı altında olan konularamı çalışayım?

Yaz tatilinde 9. ve 10.sınıf çalışacağım doping hafıza alınır mı yoksa YouTube'daki videoları dinleyip konuyu pekiştirip test çözsem yaz tatilinde TYT çalışmak için yeterli midir?

Yaz tatilinde hangi kitapların testini çözmeliyim 9. 10.sınıf kitapları mı yoksa TYT kitaplarımı almalıyım?

10.sınıftayım şu an yazın TYT konularını bitirsem yeter mi? (9.ve 10.sınıf) AYT çalışmalı mıyım?
Yaz tatili günleri boyunca günde kaç saat çalışırsam TYT konularını bitiririm?
11.sınıfta dershaneye gitmeli miyim?

Sizinde önerilerinizi almak isterim nasıl çalışmalıyım geç kaldım mı çalışmak için? Hangi olanakları kullanmalıyım?
Çok yararlı olacaktır. 11. sınıfa konularının temelini atmış olacaksın; matematikte, fizikte işin çok kolaylaşacak.

Geri
Yukarı