TYT ve AYT için kitap tavsiyesi

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhabalar, 12. sınıfa geçiş yaptım, şu andan itibaren ders çalışmaya başlamak istiyorum. Test kitapları alacağım fakat ne tür veyahut nasıl bir şeyler almalıyım, bilmiyorum. Ne yapmam gerek? Nasıl test kitapları almalıyım? Konu anlatımlı kitaplar alınır mı?

Seviyemi henüz belirlemedim, matematik dışında tüm derslerde orta düzeyde olduğumu düşünüyorum. Matematikte temel atarak başlayacağım.
Matematik için Aktif Matematik önerebilirim, ondan sonra 345'e geçebilirsin. Sonra Matematik bilgini sağlamlaştırmak adına Karekök Matematik soru bankasını önerebilirim. Ondan sonra full deneme çözmen lazım.

Ben yaşadığım ildeki kitapçılar o şekilde değil. Herkes o şekilde yönlendirecek diye bir şey yok.
Bilemiyorum da arkadaş ufak da olsa bir bilgi almak için bu konuyu açtı. Sonuçta yaşadığı ildeki kitapçıyı bilemiyoruz, öneride bulunmak her zaman için en doğrusu olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı