TYT'de 1 ayda ne yapılabilir?

cezzar645

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Bu sene TYT'ye gireceğim Allah'ın izniyle son 1 ay tutuşan daha doğrusu 1.5 2 aydır debeliyorum. Şu ana kadar boşa kürek çekmişim. 250 veya 280 arası yapmam gerekiyor OBP 72,25 yani OBP'siz 250-280 arası almam lazım. Bana öneri yapabileceğiniz konu anlatimli temelden başlayıp orta veya zor seviyeye çıkabilecek bir soru bankası lazım veya Türkçede paragraf sorularında kendimi nasıl 1 ayda net sayımı artırabilirim? Arkadaşlar ciddi yazarsaniz sevinirim 2 aydır kafamı kaldirmadan günde 8 saate yakın çalışmayı zorluyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. Bu sene TYT'ye gireceğim Allah'ın izniyle son 1 ay tutuşan daha doğrusu 1.5 2 aydır debeliyorum. Şu ana kadar boşa kürek çekmişim. 250 veya 280 arası yapmam gerekiyor OBP 72,25 yani OBP'siz 250-280 arası almam lazım. Bana öneri yapabileceğiniz konu anlatimli temelden başlayıp orta veya zor seviyeye çıkabilecek bir soru bankası lazım veya Türkçede paragraf sorularında kendimi nasıl 1 ayda net sayımı artırabilirim? Arkadaşlar ciddi yazarsaniz sevinirim 2 aydır kafamı kaldirmadan günde 8 saate yakın çalışmayı zorluyorum
Deneme çözerek ilerle bu saatten sonra eksik konulara kafa yorma. Denemelerdeki soru tiplerine alış.

Full deneme aban.

2 aydır kafanı kaldırmadan çalışıyorsan o iki aylık süreç içerisinde zaten bir şeyler yapmışsındır. Benim önerim her derste kesin çıkan konular oluyor ve bazılarının soruları da oldukça basit oluyor herkesin yapabileceği düzeyde. Benim tavsiyem o tarz soruları kaçırmaman olur.

TYT'den 1 ayda yol kat edeceğini düşünmüyorum. TYT bilgi olmadığı için geçmiş birikimle alakalı bir sınav. Yani ben zamanında 1 sene boyunca TYT'den aynı netleri yaptım. 1 seneden sonra işin mantığını kavrayıp netlerim artmaya başladı. 1 ayda olacak iş değil.

Geri
Yukarı