Uber yeni bahşiş özelliği

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Uber yolcuğu sonrasında artık bahşiş verebileceksiniz. Uber'in maili şu şekilde:

Kaliteli hizmet ödülü hak eder
Her gün binlerce Uber sürücü ortağı İstanbul’da hayatınızı daha da kolaylaştırmak için yola çıkıyor. Memnuniyetinizi göstermek isterseniz onlara artık uygulama içerisinden bahşiş verebilirsiniz. Bahşişleriniz Uber hizmet bedeli alınmadan doğrudan sürücünüze gider.

Nasıl Çalışır

1. Yolculuğunuzu puanladıktan sonra bahşiş vermek için önceden belirlenmiş miktarlardan birini seçin veya istediğiniz miktarı girin.
  2. Bahşişinizi göndermek için Tamam tuşuna basın.

Uber hâlâ aktif mi?
Uber hiç kapanmadı zaten. Engellemeye çalışıldı ama devam ediyor. Yani bahşiş vermesen bile kaliteli temiz bir araçta tecavüz veya taciz edilme korkusu olmadan yolculuk etmek yetiyor insana:) Erkek veya kadın olman farkmetmez bu konuda:)

Devlet tarafından onaylı derken? Uber'i engellemek isteyen zaten devlet değil miydi?

Hükümet. Taksicilerden oy almak için seçim zamanı, malum meydanlarda tek yapabildiği şey olan bağırma eylemi ile yine Uber'e salladı durdu. Seçim bitti, vergiler akıyor, herkes memnun. Arada bir göstermelik cezalar...

Uzun zamandır sokaktan taksi çevirmiyorum. Ya Uber ya da Uber Taksi çağırıyorum ya da mesafe kısa ise yürüyorum...

Hükümet. Taksicilerden oy almak için seçim zamanı, malum meydanlarda tek yapabildiği şey olan bağırma eylemi ile yine Uber'e salladı durdu. Seçim bitti, vergiler akıyor, herkes memnun. Arada bir göstermelik cezalar...

Uzun zamandır sokaktan taksi çevirmiyorum. Ya Uber ya da Uber Taksi çağırıyorum ya da mesafe kısa ise yürüyorum...
Abi ben bırakıyım! :D Sohbet ederiz, bilgili bir eski CHIP yazarı ile.

Size de yaranılmıyormuş demek ki. Uber'i göstermelik değil de gerçekten kapatacaklar ki rahat edeceksiniz :) Çünkü söylemlerden bu anlaşılıyor.

Ya Recep Baltaş kadar boş yapan bir yorumcu görmedim. Kardeşim ne yapsa yaranılmıyo. İnsanlar doğru söylüyormuş Recep kadar boş bir insan yok diye, cidden doğruymuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı