Ubisoft AC: Valhalla açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Krmdmrz

Hectopat
Arkadaşımın hesabında Valhalla vardı ve kendi bilgisayarıma indirdim. Fakat ne oyun açılmıyor. Sorun şu hiç tepki almıyorum. Yani şu şekilde; oyunu dosyalardan da Ubisoft içinde de başlatsam, Ubisoft Connect ekranı geliyor ve o ekranda kalıyor hiç hareket yok. Çevrimiçi modda da çevrimdışı modda da aynı sorunla karşı karşıyayım. Dedim dosyalar hatalıdır doğrulama yapayım, doğrulama da yaptım bir problem yok. Neyi eksik veya yanlış yapıyorum?

Ekran Görüntüsü (14).png

Not: Sistemim şu an oyunu akıcı oynayacak kapasitede değil, ekran kartından ötürü fakat 1 FPS dahi olsa oyunu çalışır hale getirmek istiyorum ki GPU alınca rahat oynayayım.

Oyunun açılış ekranı vs gelse anlayacağım hiç problem yok. Bu ekranda kalıyor sürekli
Bu arada UHD 630 var dahili sadece oyun hazır olsun diye kuruyorum.

Birçok şekilde denedim genelde o yükleme ekranı geliyor ve kalıyor. Olabilir tam emin değilim. Eğer sizin ise çok iyi denk gelmiş yardımcı olmanız :)
UHD 630 yüzünden olduğunu düşünüyordum ki öyle gibime geldi. Ubisoft'un kendi sitesinde "Sisteminiz uyumsuz ise oyunu açmak imkansız olabilir." demiş. Ek olarak açılsaydı bile 1 FPS oynardınız diye düşünüyorum, yani oynanmazdı.

Bence yeni ekran kartı taktığınızda da açılmıyorsa tekrar açın konuyu bence.

Dediğim gibi hedefim şu an oyunu oynamak değil sadece çalıştırmak. GPU alınca oynamak istediğim içindi fakat dediğiniz gibi de olabilir. Alternatif birçok denediğim oyunda menülerde en kötü 12 14FPS alarak dolaşabildim.

Geri
Yukarı