Çözüldü Ubisoft almadığım oyunlar kütüphanemde gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KartalBarryVV

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar buradaki The Division'u vs. almadım ben fakat oyunlarımda gözüküyor; neden? İndirme yeri de var. Demo sürüm falan mı? Aslında az baktım, demoların yanında demo diye yazıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    140,9 KB · Görüntüleme: 152
Bedavadan oyun işte tadını çıkarmaya bakın. 😀
Belki ücretsiz falan dağıtılmıştır ve sizde o zamanlar eklemişsinizdir kütüphanenize, iyice bir düşünün bakalım. Mutlaka vardır mantıklı bir sebebi.

Bedavadan oyun işte tadını çıkarmaya bakın. 😀
Belki ücretsiz falan dağıtılmıştır ve sizde o zamanlar eklemişsinizdir kütüphanenize, iyice bir düşünün bakalım. Mutlaka vardır mantıklı bir sebebi.
Yok hocam eminim eklemediğime.
Bende de fotoğraftaki gibi var, tıklayınca tam oyunu edin yazıyor.

Ben de mesela The Crew'a sahip değilim ama burada görünüyor.
Fakat üstüne tıklayınca tam oyunu edin yazıyor.
Eki Görüntüle 978083Eki Görüntüle 978085
Yanlışım var mı ben göremedim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    146,8 KB · Görüntüleme: 97
Çevrimiçi olup tekrar dener misiniz? Altta hata vermiş de. Belki ondandır.

Evet düzeldi hocam fiyatlar geldi şu anda. Tamamen kapatıp girince düzeldi fakat şimdiye kadar sürekli bu ekran çıkıyordu. Kendi kendine falan mı çevrimdışına alıyordu acaba veya internet kesildikçe.
Mesela normal gezinirken böyle ama çıkıp girince düzeliyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    159,3 KB · Görüntüleme: 97
Evet düzeldi hocam fiyatlar geldi şu anda. Tamamen kapatıp girince düzeldi fakat şimdiye kadar sürekli bu ekran çıkıyordu. Kendi kendine falan mı çevrimdışına alıyordu acaba veya internet kesildikçe?
Aslında çevrimdışı moda da almamış. Çevrimiçi moddayken internet kesilmiş, bağlantı kuramadığı için değişik şeyler olmuş. Çünkü Ubisoft'un çevrimdışı modunda üstte Haberler kısmı da yok. Ayrıca oyun indirme tuşu da çalışmıyor.

270 TL nedir
Aslında çevrimdışı moda da almamış. Çevrimiçi moddayken internet kesilmiş, bağlantı kuramadığı için değişik şeyler olmuş. Çünkü Ubisoft'un çevrimdışı modunda üstte Haberler kısmı da yok.
Muhtemelen internette sürekli kopmalar oluyor. Bu neden olmuş muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı