Ubisoft Connect "dxgi.dll" hatası

enesterim

Decapat
Daha fazla  
Valiant Hearts oynayacaktım. Bunun için Ubisoft Connect lazımdı fakat sorun çıktı. Resimde gördüğünüz hatayı alıyorum. İnternetten bu DLL dosyasını indirdim tekrar denedim yine aynı hatayı verdi.

Screenshot_2.png

Ubisoft Connect açarken mi hata oluyordu yoksa başka bir mağazadan aldın da o mağaza Ubisoft Connect mi indirtti?

Steam'den aldım Uplay kurdu fakat kütüphanede bulunmuyordu. Sonra Ubisoft Connect kur dediler kurdum. Gayet güzel gidiyordu oynuyordum çatır çatır. Sonra bugün güncelleme geldi 85 MB sonra kurdum. Sonra da bu hatayı vermeye başladı işte.

Steam'den aldım Uplay kurdu fakat kütüphanede bulunmuyordu. Sonra Ubisoft Connect kur dediler kurdum. Gayet güzel gidiyordu oynuyordum çatır çatır. Sonra bugün güncelleme geldi 85 MB sonra kurdum. Sonra da bu hatayı vermeye başladı işte.
uPlay artık Ubisoft Connect ismiyle devam ediyor. uPlay nasıl hala yüklü? Yüklüyse da Hibit Uninstaller ile Ubisoft Connect'i ve uPlay'i de silip Ubisoft Connect'i Ubisoft'un sitesinden indirmeyi dene. Bu arada Hibit Uninstaller ile silerken gelişmiş tarama tiki var silme esnasında çıkıyor o tiki de seç.

Uplay artık Ubisoft Connect ismiyle devam ediyor. Uplay nasıl hala yüklü? Yüklüyse da hibit uninstaller ile Ubisoft Connect'i ve Uplay'i de silip Ubisoft Connect'i Ubisoft'un sitesinden indirmeyi dene. Bu arada hibit uninstaller ile silerken gelişmiş tarama tiki var silme esnasında çıkıyor o tiki de seç.

Tam sevincektim bu sefer kesin olur diyecektim sonuç yine hüsran...

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    148,7 KB · Görüntüleme: 39
Tam sevincektim bu sefer kesin olur diyecektim sonuç yine hüsran...
Hata penceresi Windows 7'ye benziyor. Eğer Windows 7 kullanıyorsan:

"For those players who are on Windows 7 and still affected by issues on the Ubisoft Connect client, please be aware that newer versions of the client will no longer be supporting Windows 7." Görünüşe göre Ubisoft Connect Windows 7'de çalışmıyormuş. Eski versiyon indirmeyi deneyebilirsin nereden bulursun veya Windows 7'de desteklenen en son sürüm hangisi bilmiyorum. Onda da güncelleyin hatası falan verirse de tek çare korsan indirmek gibi.

Hata penceresi Windows 7'ye benziyor. Eğer Windows 7 kullanıyorsan:

"For those players who are on Windows 7 and still affected by issues on the Ubisoft Connect Client, please be aware that newer versions of the Client will no longer be supporting Windows 7." görünüşe göre Ubisoft Connect Windows 7'de çalışmıyormuş. Eski versiyon indirmeyi deneyebilirsin nereden bulursun veya Windows 7'de desteklenen en son sürüm hangisi bilmiyorum. Onda da güncelleyin hatası falan verirse de tek çare korsan indirmek gibi.

Sitenin birinden buldum kurdum açıldı ama şu lanet 85 MB'yi kurmaya başladığını gördüğüm an yıkıldım.

Sitenin birinden buldum kurdum açıldı ama şu lanet 85 MB'yi kurmaya başladığını gördüğüm an yıkıldım.

Ya yok abi ya vallahi korsanda indirmicem başka bir şeyde yapmayacağım 40 yılın başı valiant hearts gireyim dedim girmez olaydım çekmediğim kalmadı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    339,2 KB · Görüntüleme: 38

Geri
Yukarı