Çözüldü Ubisoft Connect Oyunları Görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

umutckr0

Hectopat
Daha fazla  
Ubisoft Store'nin sitesinden Watch Dogs aldım. Sitede aldım olarak gözüktü ve mail geldi. Ubisoft Connect'ten indirmek için girdiğimde oyunu görmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ubisoft'un sitesinden almıştım. Sorun çözüldü yeni mail geldi ödeme doğrulandı diye.
Hangi platformdan aldıysan, atıyorum Epic Games, Epic Games'ten indir sonra Ubisoftt'tan indir.
Steam: Aynı şekilde indir sonra Ubisoft'tan aldıysan şifre değiştir. Ubsioft indir sil, tekrar indir.

Hangi platformdan aldıysan, atıyorum Epic Games, Epic Games'ten indir sonra Ubisoftt'tan indir.
Steam: Aynı şekilde indir sonra Ubisoft'tan aldıysan şifre değiştir. Ubsioft indir sil, tekrar indir.
Ben ücretiz olduğunda steamden for honor almıştım eskiden sorunsuz açılıyodu ama sabah indirdim oynamak için oynaya tıkladığımda ubisoft connecti açıyor ama oyun ubisoft connect kütüphanesinde olmadığı için açmıyor oyunu. Steam hesabı da bağlı ne yapmam lazım lütfen cevap verin

Ben ücretiz olduğunda steamden for honor almıştım eskiden sorunsuz açılıyodu ama sabah indirdim oynamak için oynaya tıkladığımda ubisoft connecti açıyor ama oyun ubisoft connect kütüphanesinde olmadığı için açmıyor oyunu. Steam hesabı da bağlı ne yapmam lazım lütfen cevap verin
Bende oyunu satın aldıktan 1 gün sonra geldi kütüphaneye.

Geri
Yukarı