Ubisoft indirimlerinde ne alınabilir?

Gerek yok bence arkadaşlarının senin ne oynadığını görünce ne oluyor ki? Bir şey değişmiyor. He tek şunu der he kankam bu oyuna girmiş. Bir önemi falan yok. :D Discord'da da yazıyor zaten. Eskiden senin gibi düşünüyordum. Konuma bakabilirsin bugün bir sürü oyun aldım. Hiç gereği yok bas geç.
Oyunlara bakmak istersen: 80 TL'ye Assassin's Creed ve Tom Clancy's oyunları nasıldır?

Bu indirimden sadece 1kez mi faydanabiliyoruz? Bikez aldıktan sonra kupon 2.kez kullanılabiliyor mu?

1652995053250.png

Bu indirimden sadece 1kez mi faydanabiliyoruz? Bikez aldıktan sonra kupon 2.kez kullanılabiliyor mu?
Evet düşüyormuş.

Sence Far Cry 6 + Valhalla mı? Yoksa R6 Siege + Black Flag + Far Cry 5 + başka random bir AC oyunu.
Far Cry Serisini hiç oynamadım. 6 hakkında da harika, güzel yorumları görmedim. R6 alacaksan Standart alma. Valhalla öneririm. Valhalla + R6 + Black Flag + Random bir AC oyunu derim ben.
Tam demiştim 40 liram var bir şeyler alayım bu yeni mesajın. :/ Yine de sağ ol merakımı giderdin.
Ah dostum yapabileceğim bir şey yok. 200 TL'lik sepet yapıp indirim düşmese daha mı iyiydi. :(
Hem uğraşmadın.

Fc6 ve Valhalla direk kapın ikisi Total'de 82 TL'ye geliyor. Günümüz ekonomik şartlarını ve oyun fiyatlarının yükselmeye başladığı dönemde çok komik bir fiyata bu 2 AAA yapımı alabiliyorsunuz.

Son zamanlarda gördüğüm en iyi oyun fırsatlarından bu arada

Yeni konular

Geri
Yukarı