Ubisoft indirimlerinde ne alınabilir?

Arkadaşlar sizce yaz indirimleri bekleyip Steam'den daha pahalıya almak mı(arkadaşlarının ne oynadıgını bilmesi açısından) veya Ubisoft'tan basıp alayım mı?

Bende bunu dusunuyordum oyunlar karman corman olmasın hepsı bir yerde topluca dursun ıstıyorum ama ındımler cok ıyı.

Ben indirimi Rainbow Extraction, Valhalla ve Anno'nun bir dlc'si için kullandım. Günümüz şartlarında baya uyguna geliyorlar. Extraction gamepass'de mevcut tabi. Strateji olarakta Anno 1800'de çok sevdiğim bir oyundur. Ekonomi zinciri kurmak ve bir süreden sonra çıkmaza girmek muazzam 😃

Umarım sepeti bu şekilde almamışsınızdır.

Bu şekilde 197,77 lira yapyorken Far Cry 6 ve Riders Republic'i indirimle 109 liraya alabilir, Sonraki alımda da Anno 1800 ve yanına 170 lira civarı fiyata başka bir oyun ekleyerek bu ikiliyi de 80-90 civarına alabilirdiniz.

Eğer sepeti resimdeki gibi yapmışsanız 170 liralık oyun heba olmuş.

Unutmayın, 240 lira üzerine sepetteki her ilave oyun normal indirim gibi olur. 240 lira üzerine çıkacaksanız farklı sepet yapın.

Umarım sepeti bu şekilde almamışsınızdır.

Bu şekilde 197,77 lira yapyorken Far Cry 6 ve Riders Republic'i indirimle 109 liraya alabilir, Sonraki alımda da Anno 1800 ve yanına 170 lira civarı fiyata başka bir oyun ekleyerek bu ikiliyi de 80-90 civarına alabilirdiniz.

Eğer sepeti resimdeki gibi yapmışsanız 170 liralık oyun heba olmuş.

Unutmayın, 240 lira üzerine sepetteki her ilave oyun normal indirim gibi olur. 240 lira üzerine çıkacaksanız farklı sepet yapın.
Hayır almadım. Bunu sadece arkadaşın sorduğu soru için denedim. Ben alışverişi yapmıştım zaten.
Bende bunu dusunuyordum oyunlar karman corman olmasın hepsı bir yerde topluca dursun ıstıyorum ama ındımler cok ıyı.
Böyle düşünmeye gerek yok. Hepsi Steam'de olsun istiyorsan Steam dışı oyun eklersin bu kadar basit. Nerede ucuz oraya gidiyoruz artık. Sırf Steam'de olsun diye 400-500 TL fazla veremem.

Geri
Yukarı