Ubisoft neden yeni driver oyunu yapmıyor?

D4CHNLQ_06

Hectopat
Yer
Ankara Yenimahalle
Daha fazla  
Meslek
Bakımcı
Arkadaşlar selamlar Ubisoft neden driver serisine devam etmiyor? 2000'lerden beri çok iyi satış yapıyordu hem keyifliydi oyunları hele driver sf hem grafik hem hikaye bakımından yeni oyunu ne zaman gelir? Ya da varsa sizin tavsiyeniz arcade yarış oyunu var mı? Hem PC hem de konsol için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selamlar Ubisoft neden driver serisine devam etmiyor? 2000'lerden beri çok iyi satış yapıyordu hem keyifliydi oyunları hele driver sf hem grafik hem hikaye bakımından yeni oyunu ne zaman gelir? Ya da varsa sizin tavsiyeniz arcade yarış oyunu var mı? Hem PC hem de konsol için.

Hocam devam ediyor. Ama farklı bir adı var.

Bilgilenmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

The Crew 2 ve Forza Horizon 4. Forza Horizon bildiğim kadarıyla sadece Xbox ve PC'lerde var. Driver serisine ne olduğunu bilmiyorum :D

Driver o kadar müthiş bir oyun ki Ubisoft'un yaptığı en sorunsuz oyunlardan biridir.
Driver San Francisco bir araba oyunu olarak gayet iyi oyun ama ne yazıkki Ubisoft Driver'ın ismini Watch Dogs olarak değiştirdi. Ubisoft artık kafayı Assasins Creed ve Farcry ile bozmuş durumda.
Ha bu arada ayrıca Ubisoft hiç Rayman oyunuda çıkarmıyor, en sevdiğim 2 boyutlu platformer oyunu Rayman Legends idi.

Eskiden: Ubisoft
Şimdi: Ubi$oft

Driver: San francisco bir araba oyunu olarak gayet iyi oyun ama ne yazık ki Ubisoft Driver'ın ismini Watch Dogs olarak değiştirdi. Ubisoft artık kafayı Assassin's Creed ve Far Cry ile bozmuş durumda.
Ha bu arada ayrıca Ubisoft hiç rayman oyunuda çıkarmıyor, en sevdiğim 2 boyutlu platformer oyunu rayman Legends idi.

Eskiden: Ubisoft.
Şimdi: Ubi$oft

Bende onu merak ediyorum eskiden Ubisoft'un ne güzel oyunları vardı keşke yeniden editleseler yeminle gidip satın alacağım. Ama tembel ve eskisi kadar iyi oyunları yok Ubisoft'un ekip biraz sıkıntılı Assassin's Creed de bile bocaladılarsa ben diyecek bir şey bulamıyorum.

Bende onu merak ediyorum eskiden Ubisoft'un ne güzel oyunları vardı keşke yeniden editleseler yeminle gidip satın alacağım. Ama tembel ve eskisi kadar iyi oyunları yok Ubisoft'un ekip biraz sıkıntılı Assassin's Creed de bile bocaladılarsa ben diyecek bir şey bulamıyorum.
Malesef şu an Reflection Studio (Driver'ı yapan oyun firması) The Crew oyun serisiyle ilgileniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı