Ubisoft Odyssey + Valhalla + Wildlands 104 TL alınır mı?

Odyssey Gold versiyonu alınca AC 3 Remastered veriyor mu? Epic Games'te Gold versiyonda AC 3 Remastered var. Bunu öğrenmem lazım. Ubisoft'un kendi uygulamasında yazmıyor. Bayağı eskide kalmış.
Tekrar kontrol ettim. TR sitesinde yazmıyor. US sitesinde ac3 ve ac3 liberation remasterlerini veriyor.

Son düzenleme:
Odyssey Gold versiyonu alınca AC 3 Remastered veriyor mu? Epic Games'te Gold versiyonda AC 3 Remastered var. Bunu öğrenmem lazım. Ubisoft'un kendi uygulamasında yazmıyor. Bayağı eskide kalmış.
Tekrar kontrol ettim. TR sitesinde yazmıyor. Us sitesinde AC3 ve AC3 liberation remasterlerini veriyor.

Odyssey Gold versiyonunu aldım kutuphaneye AC 3'te eklenmiş daha onceden var mıydı bılmıyorum bayağıdır Ubisoft hesabına gırmemıstım daha onceden eklıyse kutuphaneye bedava almısımdır zaten.

Odyssey Gold versiyonunu aldım kutuphaneye AC 3'te eklenmiş daha onceden var mıydı bılmıyorum bayağıdır Ubisoft hesabına gırmemıstım daha onceden eklıyse kutuphaneye bedava almısımdır zaten.
US Mağazasında bu var.
chrome_2022-05-20_00-29-08.jpg

TR mağazasında da bu var. TR mağazasını güncellememişler çok eski kalmış.
chrome_2022-05-20_00-30-40.jpg

AC 3 Liberation Remastered de geldi mi kütüphanenize?

Us mağazasında bu var.Eki Görüntüle 1393295
TR mağazasında da bu var. TR mağazasını güncellememişler çok eski kalmış.
Eki Görüntüle 1393296
AC 3 liberation Remastered de geldi mi kütüphanenize?

Gelmesi lazım sanırım.
AC Odyssey Gold Edition + Far Cry 5 + birkaç başka oyun, gerçekten bedava fakat ben sizin yerinizde olsam almak için 29 Mayısa kadar beklerdim. Epic'in ne vericeği hiç belli olmaz :D

Gelmesi lazım sanırım.
AC Odyssey Gold Edition + Far Cry 5 + birkaç başka oyun, gerçekten bedava fakat ben sizin yerinizde olsam almak için 29 Mayısa kadar beklerdim. Epic'in ne vericeği hiç belli olmaz :D
Epic şuan yüzde 25 indirim vermiş sanırım mega indirim adı altında.

Geri
Yukarı