Ubisoft parayı çekti ama oyunları vermedi

CyberTigin

Hectopat
Yer
Çorum
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba 1 saat önce Ubisoft üzerinden Legend22 kodu ile alışveriş yapmak istedim. Kart bilgilerimi girdim onayladım. Hata oldu dedi sepete geri attı. Kartıma baktığımda parayı çekmişti ancak oyunlar kütüphaneme düşmedi. Sizce ne yapmalıyım? Tekrar sipariş vermeyi denemeli miyim? Yoksa canlı desteğin açılmasını mı bekleyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba 1 saat önce Ubisoft üzerinden Legend22 kodu ile alışveriş yapmak istedim. Kart bilgilerimi girdim onayladım. Hata oldu dedi sepete geri attı. Kartıma baktığımda parayı çekmişti ancak oyunlar kütüphaneme düşmedi. Sizce ne yapmalıyım? Tekrar sipariş vermeyi denemeli miyim? Yoksa canlı desteğin açılmasını mı bekleyim?

Ubisooft: Paraya çok sıkıştık hadi asetofenonu dolandırıp parasını çalalım.

Hocam şu an devlete aldınız. Bu seferki alacağınız kendinize olacak.

Ubisooft: Paraya çok sıkıştık hadi asetofenonu dolandırıp parasını çalalım.

🤣Önceden Epic'te de oldu destek yardımcı oluyor. Konuyu açma sebebim gün içinde bir yerde okudum Xsolla (ödeme özetinde ubisoft öyle gözüküyormuş) paramı çekti vermedi demişti. Amacım başkası da aynı sorunu yaşarsa kaynak oluşması. Desteğe bildiri bıraktım. İllaki dönecekler de ben şimdi tekrar sipariş geçeyim mi geçmeyim mi onda kararsızım. Masaüstü uygulamasından değil siteden mi alışveriş yaptı yapan arkadaşlar. Ben Ubisoft Connect uygulamasından aldım. Kullandığım kart Tosla bu arada. Mastercard logolu olduğu için sorun çıkacağını düşünmüyorum.
Hocam şu an devlete aldınız. Bu seferki alacağınız kendinize olacak.
Gece gece güldürdünüz 😂.

Masaüstü uygulamasından değil siteden mi alışveriş yaptı yapan arkadaşlar. Ben Ubisoft Connect uygulamasından aldım. Kullandığım kart Tosla bu arada. Mastercard logolu olduğu için sorun çıkacağını düşünmüyorum.

Gece gece güldürdünüz 😂.

Bende alısverısımı Ubisoft Connect'den Mastercard'la yaptım sorun olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı