Ubisoft Store 10 TL Oyun/Eklenti önerisi

Nowitzer

Megapat
Makaleler
42
Merhaba. Ubisoft Store'dan AC Odyssey season Pass alacağım fakat 10 TL'lik ürün daha eklemem gerekiyor indirim için. Oyun veya eklenti olarak 10 TL'lik ne önerirsiniz?

Assassin's Creed 1 veya 2'yi daha önce almadıysan veya oynamamışsan kesinlikle almanı öneririm.
Onun haricinde Prince of Persia var.

2 var hocam. 1. oyunu siz oynadınız mı?

Evet oynadım. Müthişti. Türkçe yaması yoktur, oyunda alt yazı olmadığı için. Ama Anonymous diye bir çeviri sitesi alt yazı ekleyip yama çıkarıcak. Paralı olacak isteseniz alırsınız. Ben Prince of Persia: The Forgotten Sands alacaktım. Prince of Persia serisini oynamamıştım. Daha yeni başlayacağım.

Evet oynadım. Müthişti. Türkçe yaması yoktur, oyunda alt yazı olmadığı için. Ama Anonymous diye bir çeviri sitesi alt yazı ekleyip yama çıkarıcak. Paralı olacak isteseniz alırsınız. Ben Prince of Persia: The Forgotten Sands alacaktım. Prince of Persia serisini oynamamıştım. Daha yeni başlayacağım.
Splinter Cell & Blacklist nasıldır hocam?

R6 oynuyorsanız silah görünümlerine bakabilirsiniz.
R6 çok oynamıyorum hocam ya.
Daha önce oynamadım hocam. Güzel duruyor.
Hocam şu anlık böyle, fiyatı baya iyiye gelecek. Season Pass Assassin's Creed III REMASTERED ve Assassin's Creed Liberation REMASTERED da veriyor.

@Kaan9x Odyssey, AC 3 Remastered, AC Liberation Remastered, AC 1 & 2, AC Black Flag, Syndicate, Origins, Unity, Chronicles China dışında AC oyunu öneriniz var mı? Vallhalla düşünmüyorum pahalı geldi.

1623528779590.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı