Ubisoft Store'da 240₺'lik alışverişe 160₺ indirim!

Son Assassin's Creed üçlemesinden benim için en güzel olanı Origins'di çünkü Antik Mısır atmosferi çok güzeldi. Odyssey de oynayışı ile güç fantezisi yapmaya müsait. Bu iki oyunu tavsiye ederim.

Valhalla'yı ben de anlayamadım ve 20 saatte anlamaya çalışmaktan vazgeçtim. Çok tekdüze geldi.
Hocam Origins dlc lerini nasil oynadiniz ?kararsiz kaldim Origins dlc alıp almamak konusunda.

Hocam Origins dlc lerini nasil oynadiniz ?kararsiz kaldim Origins dlc alıp almamak konusunda.
Ben dlc oynamadım hocam ana hikaye bitirip bıraktım gold olmasına rağmen. Origins ve Odyssey dlc'leri ana hikaye ile bağlantılı olduğu için çevremdeki herkes tarafından tavsiye ediliyorlardı.

31 Mayıs'a kadar yapılan 240₺ ve üzeri alışverişe "LEGEND22" kodu ile 160₺ indirim kazanabilirsiniz. Ön sipariş ile oyun içi para birimleri hariç.Eki Görüntüle 1391645

Eki Görüntüle 1391644
Arkadaşlar indirimden yeni haberim oldu, yarın saat kaçta bitiyor ?
Far Cry 6 ve AC Valhalla Standart sürümleri kuponla 82 liraya gelmekte, çok fazla oyun kombinasyonu var. Yarın da Epic Games'in indirimleri başlayacak sanırım. Onu da bekleyelim, belki Epic Games kupon verir.
Hocam yarın kaçta bitiyor ki Ubisoft indirimleri ?

1653939503414.png

Şöyle bir sepet hazırladım. Far cry ve ac ilgimi çekmiyordu. Aslında UNO için düşünüyordum, normalde 44₺ ama , 36₺ daha verip şu 3 ünü alabilmek güzel oldu. Oddballers eklenebilseydi kesin alırdım.
1653939901003.png

Şu fiyatlara gelmiş oldu yani

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1404384
Şöyle bir sepet hazırladım. Far cry ve ac ilgimi çekmiyordu. Aslında UNO için düşünüyordum, normalde 44₺ ama , 36₺ daha verip şu 3 ünü alabilmek güzel oldu. Oddballers eklenebilseydi kesin alırdım.
Eki Görüntüle 1404390
Şu fiyatlara gelmiş oldu yani
Ac nin son 3lemesi güzel black flag da cok iyiydi ama tarziniz degilse yapicak birşey yok. İyi yapmissiniz bu fiyatları bir daha görürmuyuz belli degil.iyi oyunlar.

Geri
Yukarı