Ubisoft'un muhteşem Forward indirimleri

umutskywalker

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selamlar, birkaç gündür Ubisoft'un 'forward' kodu ile en az 80 liralık alışverişlerde verdiği 60 liralık kupon kampanyası devam ediyor. Ben bitti sanmıştım geçen günlerde lakin dün gece sitesine girip baktığımda halen devam etmekteydi. Bu vesile ile inanılmaz fiyatlara, belki de aylarca almak için bekleyeceğim ya da büyük meblağlarda paralar ayıracağım oyunlar aldım. Üstelik Epic Games gibi bir sepetsizlik de söz konusu değil. Sepete ne isterseniz doldurabiliyorsunuz. 79 lirada kalsa dahi bir liralık bir DLC'ya da oyun ile bunu kapatabiliyorsunuz. Gerçekten inanılmaz bir iş olmuş bu forward indirimi. Ubisoft en azından sıkı bir hayran kazandı diyebiliriz. Herkese bu fırsat bitmeden kodu kullanmasını tavsiye ediyorum :)

Not: Ben bu indirimlerden yararlandım, dileyenlere tavsiye olabilir. Ayrıca Anno 1800'de aldım tek başına o bile alınabilir.
Eklemeyi unuttum arkadaşlar hemen bahsedeyim, Assassin's Creed Odyssey season Pass aldığınız takdirde size Assassin's Creed 3 ve Liberation'un Remastered sürümleri 'ücretsiz' veriliyor. Şaka gibi kampanya :)

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    92,8 KB · Görüntüleme: 305
  • Ekran Alıntısı1.PNG
    Ekran Alıntısı1.PNG
    122,2 KB · Görüntüleme: 298
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    496,1 KB · Görüntüleme: 296
  • Ekran Alıntısı3.PNG
    Ekran Alıntısı3.PNG
    210 KB · Görüntüleme: 296
  • Ekran Alıntısı4.PNG
    Ekran Alıntısı4.PNG
    201,2 KB · Görüntüleme: 309
22 Haziran'a kadar sürecek kampanya.
Herkese selamlar, birkaç gündür Ubisoft'un 'forward' kodu ile en az 80 liralık alışverişlerde verdiği 60 liralık kupon kampanyası devam ediyor. Ben bitti sanmıştım geçen günlerde lakin dün gece sitesine girip baktığımda halen devam etmekteydi. Bu vesile ile inanılmaz fiyatlara, belki de aylarca almak için bekleyeceğim ya da büyük meblağlarda paralar ayıracağım oyunlar aldım. Üstelik Epic Games gibi bir sepetsizlik de söz konusu değil. Sepete ne isterseniz doldurabiliyorsunuz. 79 lirada kalsa dahi bir liralık bir DLC'ya da oyun ile bunu kapatabiliyorsunuz. Gerçekten inanılmaz bir iş olmuş bu forward indirimi. Ubisoft en azından sıkı bir hayran kazandı diyebiliriz. Herkese bu fırsat bitmeden kodu kullanmasını tavsiye ediyorum :)

Not: Ben bu indirimlerden yararlandım, dileyenlere tavsiye olabilir. Ayrıca Anno 1800'de aldım tek başına o bile alınabilir.
Eklemeyi unuttum arkadaşlar hemen bahsedeyim, Assassin's Creed Odyssey season Pass aldığınız takdirde size Assassin's Creed 3 ve Liberation'un Remastered sürümleri 'ücretsiz' veriliyor. Şaka gibi kampanya :)
Ben bile oynamayacağım halde 20-30 tane oyun aldım. Gerçekten şaka gibi kampanya.

22 Haziran'a kadar sürecek kampanya.

Ben bile oynamayacağım halde 20-30 tane oyun aldım. Gerçekten şaka gibi kampanya.

İnsanı garip bir şekilde kütüphaneye koleksiyon yapmaya itiyor kampanya :) anno serisi ile Assassin's Creed serisini tamamladım çok mutluyum doya doya oynarım bu iki seriyi. Multiplayer FPS oyunlarına bir ilgim olmaması sebebiyle Rainbow'u tercih etmedim fakat dileyenler o oyunu da çok makul fiyata kapatabilirler.

Ben de Anno 1800, ve 2. Sezon Bileti'ni satın aldım.
3. sezonu alacak mısınız? Ben dün alıp almamak konusunda tereddütte kaldım.
İlk 80TL'lik alışverişe anında indirim yapıyor mu yoksa önce 1 defa 80TL alışveriş yapıp daha sonra 2. alımda mı kullanabiliyoruz kodu tam anlayamadım.

Dilediğiniz kadar kullanabiliyorsunuz kodu. Sepet kısmında 80 TL olduğunda forward yazdığınızda aktif oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı