Ubuntu GT 1030 desteği

Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün Ubuntuya geçtim, ancak driverleri kurması bayağı uğraştırdı, acaba yardımcı olur musunuz?
İnternetteki terminal kodlarını denedim beceremedim, direkt dosyayı açtım, metin düzenleyici ile kuruyor ama çok yavaş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver kurulumları Ubuntu'da aşırı basit. Ekstra sürücüler kısmından, açık kaynaklı sürücü yerine kapalı kaynak sürücüyü seçin ve bekleyin.

GT 1030 uyumlu, görülebileceği üzere;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ubuntu ve Ubuntu tabanlı dağıtımlarda, ayarlarda ek sürücüler diye bir yer olması gerekiyor. Orada açık kaynak sürücü seçili oluyor. Onun yerine, önerilen yani kapalı kaynak sürücüyü seçmeniz gerekiyor.

NVIDIA'nın sitesinden .run uzantılı dosyayı kurabilirsiniz ama biraz uğraştırıcı. Elle kurulumu genelde Arch tabanlı dağıtımlarda yapmak gerekiyor.

Ubuntu ve Ubuntu tabanlı dağıtımlarda, ayarlarda ek sürücüler diye bir yer olması gerekiyor. Orada açık kaynak sürücü seçili oluyor. Onun yerine, önerilen yani kapalı kaynak sürücüyü seçmeniz gerekiyor.

NVIDIA'nın sitesinden .run uzantılı dosyayı kurabilirsiniz ama biraz uğraştırıcı. Elle kurulumu genelde Arch tabanlı dağıtımlarda yapmak gerekiyor.
Bir tane blog sayfasından yaptım, nvidia x service diye bir uygulama geldi, şuan kurulmuş oluyor dimi, 1030 gözüküyor, realtek high defination uygulamasını da kurabilir miyim?

1607178268643.png

Evet, kurulmuş. Açık kaynak sürücüsünde bu gelmiyordu. Yaptıktan sonra sisteminizi yeniden başlattınız değil mi?
Evet, şimdi ses driverini ve internet driverini kurmam gerekiyor, acaba MSİ A68HM E33V2 için bunların linkini atarmısınız? İnternette bulamadım da.

Yeni konular

Geri
Yukarı