Ubuntu hesabından çıkış yapma

Korkmaz9956

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, Trendyol uzerinden Dell Vostro 3500 model laptop aldık işletim sistemi Linux geldi sipariş verirken fark etmemişiz... İade etmek istiyoruz müşteri hizmetleri tüm hesaplardan çıkıp bilgisayarı ondan sonra gondermemiz gerektiğini yoksa bilgisayar ikinci el olarak alınıcağından ücretin yarısı veriliceğini soyledi. Bilgisayarda sadece ad soyad ve şifre ile kullanıcı hesabı kuruldu, ayarlara vs. ellenmedi. Hesaptan çıkış yapmak istiyorum çıkış yazısı soluk görünüyor basınca bir şey olmuyor sanırım tek hesap olduğu için. Başka bir yolu var mı nasıl ilk haline getirebiliriz sıfırlama işlemi nasıl olur? Uğraştırır mı?

Eğer Windows istiyorsanız bilgisayarı iade etmenize gerek yok. Format atarak Windows işletim sistemini yükleyebilirsiniz.

Eğer Windows istiyorsanız bilgisayarı iade etmenize gerek yok. Format atarak Windows işletim sistemini yükleyebilirsiniz.
Ben orda olsam hallederdim format işini ama bilgisayarı kuzenim aldı ve uzaktayiz onlarda hiç bilgisayardan anlamıyor
Ben orda olsam hallederdim format işini ama bilgisayarı kuzenim aldı ve uzaktayiz onlarda hiç bilgisayardan anlamıyor
Fabrika ayarlarına çevirme gibi bir seçenek yok mu Ubuntu da? Hiç linux kullanmadim maalesef.

Geri
Yukarı