Ubuntu LOL Yükleme

tunxcerxx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Bilgisayarıma ubuntu kurdum ve LoL yükleme videolarına baktım. Playonlinux ile yükleme yapmaya çalıştım fakat playonlinux ta league of legends'ın TR serverı gözükmüyor. Bilgisayarıma Sanal Windows kurup oynamayı düşündüm fakat bilgisayarımın özelliklerinin kaldıracağını düşünmüyorum. Bilgisayarımın özellikleri;
İntel İ3 2328m 2.20 GHz, 4 GB RAM, İntel HD Graphics Ekran Kartı 500 GB HDD Sanal Makine kurmayı makinem kaldırır mı? LoL oynarken sıkıntı çıkarır mı ? Olmazsa ubuntuya herkes LoL TR serverı kuruyor dedi. Onu kurmam konusunda yardımcı olabilir misiniz ? Şimdiden teşekkürler.

Ekran Görüntüsü - 2016-08-22 13-08-40.png

Kurulumu devam ettir patch sayfası açıldığında sağ üstten sunucuyu değiştirirebiliyorsun sonuna kadar şansını dene yaşasın özgür yazılım :)

Kurulumu devam ettir patch sayfası açıldığında sağ üstten sunucuyu değiştirirebiliyorsun sonuna kadar şansını dene yaşasın özgür yazılım :)
Bu şekilde yüklendiğinde hata vermiyor mu ? Daha önce windows üzerinde bu şekilde sunucu değiştirmiştim oyun başlarken oyun çöküp duruyordu. Böyle bir sorunla tekrar karşılaşır mıyım ?

Neden Windows kurmuyorsun?
Şu bir gerçek ki Windows oyunlarda Linux'e gore daha stabil ve sanal makinede de performans çok kötü olur.
Bunu biliyorum fakat windows kullanmaktan gerçekten çok sıkıldım LoL oynamadığım bir dönemde ubuntu kullanmıştım ve çok hoşuma gitmişti sadece şu lol yüzünden ubuntuya geçemiyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı