Ubuntu Touch vs Android

Ubuntu Touch mu? Android mi ?

• Oy verenlerin toplamı
    17

Baristkgz

Decapat
Arkadaşlar bu telefona Ubuntu touch kurmak istiyorum. Yorum yapar mısınız? Sizce kurmalı mıyım?
Artısı eksisi ne olur? Android mi? Ubuntu Touch mu?

O cihazın Ubuntu Touch desteklediğine emin misiniz? Cihazı brick yaparsınız. Ayrıca koskoca Google'ın yazılımıyla, birkaç kişinin Android ve IOS'a karşı olarak çıkartmaya çalışıp sonra vazgeçtikleri proje kıyaslanamaz bence. Denemek istiyorsanız emülatörler var onda deneyimleyebilirsiniz.

Arkadaşlar bu telefona Ubuntu touch kurmak istiyorum. Yorum yapar mısınız? Sizce kurmalı mıyım?
Artısı eksisi ne olur? Android mi? Ubuntu touch mu?

Sence böyle bir tel alınır mı?

O cihazın Ubuntu Touch desteklediğine emin misiniz? Cihazı brick yaparsınız. Ayrıca koskoca Google'ın yazılımıyla, birkaç kişinin Android ve IOS'a karşı olarak çıkartmaya çalışıp sonra vazgeçtikleri proje kıyaslanamaz bence. Denemek istiyorsanız emülatörler var onda deneyimleyebilirsiniz.
Cevabın için teşekkür ederim.Sanırım haklısın ben sadece değişiklik aradığım için yapmak istemiştim ama doğru ikisini kıyaslamam saçma oldu.
Sence böyle bir tel alınır mı?
Vallaha haklısın.Bi hata yapıp aldık ama telefonda sıkıntı olduğu için ubuntuya geçmek istemiyorum.Ben değişiklik arayan birisiyimdir.Amacım sadece değişiklik olması yani.

Artısı eksisi ne olur? Android mi? Ubuntu Touch mu?

Ubuntu Touch sadece bu cihazlara kurulabiliyor:

Yeni konular

Geri
Yukarı