Çözüldü Ubuntu'dan Windows'a geçilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ereno123

Femtopat
Daha fazla  
Windows'tan sıkıldığım için Ubuntu20.04 LTS'ye geçtim bazı oyunlar çalışmıyor. Windows10'a geri dönmek istiyorum.

USB hazırladım.
BIOS'tan bot option#1'i USB olarak seçtim yeniden başlıyor ve herhangi bir gelişme olmuyor.

Donanım bilgilerim ekte.

Dosya Ekleri

• 1650383855703465651052.jpg
    1650383855703465651052.jpg
    286,4 KB · Görüntüleme: 28
  • 16503840323452002869231.jpg
    16503840323452002869231.jpg
    223,7 KB · Görüntüleme: 27
Çözüm
1. Yöntem Woeusb-ng'yi GitHub - WoeUSB/WoeUSB-ng: WoeUSB-ng is a simple tool that enable you to create your own usb stick windows installer from an iso image or a real DVD. This is a rewrite of original WoeUSB. GitHub linkinden kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Zaten çok kolay şekilde anlatmışlar kurabilirsiniz. Kurarken Gui şeklini kurmayı unutmayın.

2. Yöntem Ventoy'u Flash belleğinize kurup sadece iso dosyalarını atarak sistemlerinizi kurabilirsiniz. Bu sayede flash belleğe bir sürü iso atıp lazın olduğunda kullanabilirsiniz. Ayrıca bir kolaylığıdaha var hiç bir şekilde iso dosyasını flasha yazdırmıyorsunuz.

Muhtemelen siz normal bir iso writer ile yazdırdınız. Ondan dolayı çalışmıyor.
1. Yöntem Woeusb-ng'yi GitHub - WoeUSB/WoeUSB-ng: WoeUSB-ng is a simple tool that enable you to create your own usb stick windows installer from an iso image or a real DVD. This is a rewrite of original WoeUSB. GitHub linkinden kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Zaten çok kolay şekilde anlatmışlar kurabilirsiniz. Kurarken Gui şeklini kurmayı unutmayın.

2. Yöntem Ventoy'u Flash belleğinize kurup sadece iso dosyalarını atarak sistemlerinizi kurabilirsiniz. Bu sayede flash belleğe bir sürü iso atıp lazın olduğunda kullanabilirsiniz. Ayrıca bir kolaylığıdaha var hiç bir şekilde iso dosyasını flasha yazdırmıyorsunuz.

Çözüm

öncelikle cevabınız için teşekkür ederim
şuanda başka bir pc den windows un uygulaması aracıyla iso dosyası oluşturuyorum iptal ediyim mi yoksa benim yaptığım şekilde de olabilir mi?

Geri
Yukarı