Uçağa 18 Yaş Altı Yalnız Binebilir mi?

MertDaniel00

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar İstanbul'dan Antalya'ya uçak ile gideceğim. Yaşım 15, 07.07.2006 tarihinde doğdum. Tek başıma gideceğim için belge izin vb. lazım mı? Tek gitme iznim var onu biliyorum, 12-18 yaş arası serbest, 2-12 izne bağlı diye okudum. Daha önce giden var mı, Sabiha Gökçen'den gideceğim. Kaybolmak istemem. Yorumlar için teşekkürler.

Arkadaşlar İstanbul'dan Antalya'ya uçak ile gideceğim. Yaşım 15, 07.07.2006 tarihinde doğdum. Tek başıma gideceğim için belge izin vb. lazım mı? Tek gitme iznim var onu biliyorum, 12-18 yaş arası serbest, 2-12 izne bağlı diye okudum. Daha önce giden var mı, Sabiha Gökçen'den gideceğim. Kaybolmak istemem. Yorumlar için teşekkürler.

Ben binmiştim yanımda ablam vardı o da 18 yaş altıydı ama 16 yaş lazım sanırım en düşük.

Ben binmiştim yanımda ablam vardı o da 18 yaş altıydı ama 16 yaş lazım sanırım en düşük.
@467838 anladım. Pegasus desteği aradım ancak bilmiyorum katma değerli telefona kapalıymış hattım o yüzden ulaşamadım. Akıllı asistan zaten akıllı değil saçma sapan cevap veriyor. Ben 12-18 serbest diye biliyordum bir kontrol edeyim.

Eskiden birkaç kişi binmiştik diye hatırlıyorum 18 yaş altı, çıkışta kendimiz valizlerin alındığı kısma gittik, fakat uçakda olan görevlinin gözetimiyle gidecekmişiz uçaktan inerken, valizlerin alınma kısmına geldiğimiz zaman adam arkamızdan koşarak geldi yanımıza :D fakat minimum yaş sınırı nedir bilmiyorum.

Hostesler alıp indikleri yerde ailelerine veriyor geçen sene 4 yaşında bir kızı tek görmştüm.

Geri
Yukarı