Uçak taşıyan uçak Beluga XL

166770

Kilopat
Makaleler
5
Bu devasa şeye uçak demek ne kadar mantıklı bilmiyorum XL olanı çıkmış birkaç ay önce görmüştüm ama inceleme ve bakma fırsatım olmamıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

BelugaXL-e1585268768939.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Havalanmış en çirkin 3-5 uçak listesinin vazgeçilmezi. Yeni modelindeki o boya biraz işin şirinliğine kaçmak olmuş ama gene de benimle deyıl. (Son kelime göndermedir, ban atmazsanız sevinirim) :D

Tamam işlevselliğine lafım yok da bu nasıl bir çirkinliktir? Amaçları farklı da olsa Boeing 787 de uçuyor, bu da... :D Pilot olsam, Airbus yönetimi bana dese sen bunu uçurup uçak parçalarını taşıyacaksın, sakince en yakın A4 kağıdını alıp istifa dilekçemi yazar sakince masaya koyarım.

Bir önceki halini Fransa’da görmüştüm canlı canlı. O bile sempatik bir biçimsizliğe sahipti. Buna şimdi bir de Beluga suradı çizmişler daha sempatiktir eminim:) çirkin mi sempatik mi kişiseldir gerçi ama büyük işe yaradığı kesin bir şey:)

Büyük uçaklarda 4 motor ve çok fazlası varken 2 motorla nasıl bir şey yapmışlar da uçuyor nu zımbırtı? Pilotlar bunu uçururken normal bir yolcu uçağı uçurur gibi mi hissediyorlar acaba?

Geri
Yukarı