Uçlu kalem önerisi

Ricks

Decapat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir
Çok yazı yazan birisi değilim, 50-200 bandında bir uçlu kalem arıyorum. Şu an için Rotring Rapid alacak gibiyim ancak size de danışmak istedim. Ne önerirsiniz?

Çok yazı yazan birisi değilim, 50-200 bandında bir uçlu kalem arıyorum. Şu an için Rotring Rapid alacak gibiyim ancak size de danışmak istedim. Ne önerirsiniz?
Hocam eğer okulunuzda hırsızlık yoksa faber castel grip öneririm. 300 TL bandında fakat 200tl ye trendyolda var. Kullanıyorum ve çok güzel tutuş rahatlığı var. Biraz büyük ama ele oturuyor rahat olun. Renk olarak açık mavi öneririm, hoş gözüküyor.

Hocam eğer okulunuzda hırsızlık yoksa faber castel grip öneririm. 300 TL bandında fakat 200TL'ye Trendyol'da var. Kullanıyorum ve çok güzel tutuş rahatlığı var. Biraz büyük ama ele oturuyor rahat olun. Renk olarak açık mavi öneririm, hoş gözüküyor.

Grip serisi altında bir sürü model var, link atarsanız sevinirim.

Grip serisi altında bir sürü model var, link atarsanız sevinirim.
Tarih gibi birşey var hem şişko olandan hemde 2011i güzel ama 300tl. 2010 olanı 200tl aynı kalite Bi görünüş olarak 2010 biraz daha parlak.

Ben daha çok ince kalem seven birisiyim, yazım zaten kötü kalın kalemlerde kalemi kontrol etmek iyice zorlaşıyor.
Hocam ozaman Rotring tarafına kayın Rotring olarak önerim yok, eskiden kullandığım Rotring kalem kalındı.

Hocam Rapid Pro 400TL en ucuz yerde, imkanı yok 170TL'ye düşmez.
1666110027796.png

20₺ bana ekstra indirim vardı.

Bende normal Rapid var kesinlikle önermiyorum. Mekanizması hemen bozuldu. Arkadaşımda aynısından aldı onunki de bozuldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı