Uçlu kalem önerisi

Rapid aldım az önce :( keşke daha önce yazsaydınız, eğer daha iyi bir öneriniz varsa iptal edebilirim.

Hocam benim önerim rotring 500 o olma ise pentel smash güzeldir hafif ve tam yazı içindir. Ama pentel graphgear 500 var bu da iyidir eğer kalemi UC taraftan tutuyorsaniz elinizi agritmaz. Bir de joker kalem olarak Mitsubishi M5-552 onerebilirim. Önceden çok kalem kullandım ama sattığım cok oldu ama ben marka olarak pentelden yanayım mekanizması falan harikadır. Hatta eğer ucu eğilir diye korkarsaniz pentel graphgear 1000 onerebilirim mekanizma ful içeri giriyor uç kısmı oynamaz ve üç kırmaz ama ben pentel graphgear 500'den yanayım çok güzeldir sağlamdır pentel smashta ikisine de bakın kararinizi verin.

Hocam benim önerim rotring 500 o olma ise pentel smash güzeldir hafif ve tam yazı içindir. Ama pentel graphgear 500 var bu da iyidir eğer kalemi UC taraftan tutuyorsaniz elinizi agritmaz. Bir de joker kalem olarak Mitsubishi M5-552 onerebilirim. Önceden çok kalem kullandım ama sattığım cok oldu ama ben marka olarak pentelden yanayım mekanizması falan harikadır. Hatta eğer ucu eğilir diye korkarsaniz pentel graphgear 1000 onerebilirim mekanizma ful içeri giriyor uç kısmı oynamaz ve üç kırmaz ama ben pentel graphgear 500'den yanayım çok güzeldir sağlamdır pentel smashta ikisine de bakın kararinizi verin.
Bu kalemi bende almayı düşünüyordum ama pahalı geliyor bana. Bi gözden geçireyim ben bunu.

Rotring 500. Lisede aldım şu an üniversitedeyim hala taş gibi sağlam ve kaliteli bir kalem.
Elinizi ağrıtmıyor mu tutma yeri? Yada ben sert kavrıyorum tutma yerini.

Bu kalemi bende almayı düşünüyordum ama pahalı geliyor bana. Bir gözden geçireyim ben bunu.

Elinizi ağrıtmıyor mu tutma yeri? Ya da ben sert kavrıyorum tutma yerini.

Hocam pentel smash benim favorim tam yazı için ama biraz çizim falan kayiyorsaniz pentel graphgear 1000 ve 500 değerlendirin. Hatta sahibinden bakın koleksiyon yapanlr oluyor bazıları satiyor piyasanın altına bulabilirsiniz limited Edition falan satanlar oluyor bunlar TR'de bulmak zordur çok ucuza satan var.

Hocam pentel smash benim favorim tam yazı için ama biraz çizim falan kayiyorsaniz pentel graphgear 1000 ve 500 değerlendirin. Hatta sahibinden bakın koleksiyon yapanlr oluyor bazıları satiyor piyasanın altına bulabilirsiniz limited Edition falan satanlar oluyor bunlar TR'de bulmak zordur çok ucuza satan var.
Hocam yazı yazmak için lazım aslında. Bakayım sahibindene bi. Bu işinde koleksiyonu çok iyidir. Hala üretimi devam ediyor ve bitmeye yakın kalemler gelecekte çok aranacak.

Hocam yazı yazmak için lazım aslında. Bakayım sahibindene bir. Bu işinde koleksiyonu çok iyidir. Hala üretimi devam ediyor ve bitmeye yakın kalemler gelecekte çok aranacak.

Hatta bir iki tane biten var pentelin bir kalemi vardı iç mekanizma ful metalden 60 TL idi üretim yok şimdi 300'den aşağı bulamadım oda güzel incecik zarif bir kalemdi.

Bu video özetliyor bütün durumu. Kanalı da tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu kanal yuzunden lisede kalem koleksiyonuna başladım yemedim içmedim kalem aldım. Kaweco Special almıştım zamninda 170 Ti şimdi ey yavr ey.

Hatta bir iki tane biten var pentelin bir kalemi vardı iç mekanizma ful metalden 60 TL idi üretim yok şimdi 300'den aşağı bulamadım oda güzel incecik zarif bir kalemdi.

Bu kanal yuzunden lisede kalem koleksiyonuna başladım yemedim içmedim kalem aldım. Kaweco Special almıştım zamninda 170 Ti şimdi ey yavr ey.
En az 1000 TL diyor internette. Eski aklım olaydıda ilkokulda çikolata alacağıma bunu alsaydım.

Geri
Yukarı