Uçlu kalem önerisi

İntikankam

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bütçem maksimum 200. Faber Castell grip 1347, Faber Castell 2011, Faber Castell Apollo, Pensan My IQ daha önce bu tür ve daha düşük model kalemler kullandım apollo hariç hepsinin gövdesinde çatlama sonucu işe yaramaz hale geldi. Apollo'da metal kısımları çok kısa süre içerisinde boyası kalktı. Dayanıklı, güzel görünen, yazımı hoş olan bir kalem arıyorum bu bütçeye bu kadar istek fazla derseniz de bütçeyi arttırabilirim.

Bütçem maksimum 200. Faber Castell grip 1347, Faber Castell 2011, Faber Castell apollo, pensan my IQ daha önce bu tür ve daha düşük model kalemler kullandım apollo hariç hepsinin gövdesinde çatlama sonucu işe yaramaz hale geldi. Apollo'da metal kısımları çok kısa süre içerisinde boyası kalktı. Dayanıklı, güzel görünen, yazımı hoş olan bir kalem arıyorum bu bütçeye bu kadar istek fazla derseniz de bütçeyi arttırabilirim.

Rotring tikky Rotring T gayet güzel aletler ben kullanıyorum bu arada yerel kırtasiyelerden alma 40 50 lira fazla para istiyorlar

Gripten uzak dur silgi kısmı bozuluyor Apollo da çok fazla uç sıkışıyor ve orayı açarken yalama yapıyor

Şu kalemi 13 yaşımdayken aldım o zamanlar 15 liraya almıştım geri kalan tüm eğitim hayatımda kullandım hala evde duruyor 11 sene olmuş.

Scrikss Graph-X kalemine bakabilirsiniz. Şu ana kadar fark ettiğim tek sorunu boyasının kavlaması.

Rotring 500 alabilirsiniz, Trendyol'da indirim de ve yıldızlı ürün.

Yeni konular

Geri
Yukarı