Uçlu kalemin ucu batması

sehinsah53

Femtopat
Merhabalar öncelikle iyi akşamlar dilerim. Yaklaşık 12-20 dakika önce kardeşime ders çalıştırıyordum. Benim kardeşte tembel, sinirlenip ayağıma uçlu kalem batırdı. Ve uç içerde ne yaptıysam çıkmadı tırnak makası, iğne vb denedim çıkmadı bir şey olur mu korkuyorum. Bunun için hastaneye gitmeye gerek mi?

Uç olduğuna emin misiniz? Biz arkadaşlarla birbirimize bıçak gibi uç batırırdık, uç izi çıkardı bir şey olmazdı. Uç izi olup olmadığına emin olun.

Bro şimdi emin değilim de olayın en kötü tarafına bakalım uç diyelim ne olabilir çünkü kanamıştı
Şimdi emin değilim de olayın en kötü tarafına bakalım uç diyelim ne olabilir çünkü kanamıştı.

Bro şimdi emin değilim de olayın en kötü tarafına bakalım uç diyelim ne olabilir çünkü kanamıştı.
Net bir fikrim yok. Bende o kadar darbeye rağmen bir şey olmadı. Ya iz kalır ya da geçer diye düşünüyorum. Bende geçiyordu hemen. Yine de acı varsa bir doktora görünün veya biraz bekleyin derim.

Son düzenleme:
Doktora gidebilirsiniz, benim amcamın da anlattığına göre eskiden arkadaşı ile oynarken eline kürdan batmış, boşluğa gelmiş avucunun içinden diğer tarafa çıkmış ucu, babası hızlı bir şekilde çıkarmış, ama siz doktora gidebilirsiniz, mikrop vs. kapabilir mi bilmiyorum malesef.

Son düzenleme:
Doktora gidebilirsiniz, benim amcamın da arkadaşlarıyla oynarken eline kürdan batmış, boşluğa gelmiş avucunun içinden diğer tarafa çıkmış ucu, babası hızlı bir şekilde çıkarmış, ama siz doktora gidebilirsiniz.

Gitmeye gerek mi var mı sence bir de ailede büyük olunca coronadan dolayı korkuyorum.
Ya da bekleyeyim mi?
Acilllllllllllllllllllllll! !
Acill!!!!!!!

Son düzenleme:
Gitmeye gerek mi var mı sence bir de ailede büyük olunca coronadan dolayı korkuyorum.
Ya da bekleyeyim mi?
Acilllllllllllllllllllllll! !
Acill!

Ucun boyası olabilir dkkatli bak hastaneye gitmek sana kalmış ama kurşun sonuçta iltihap da kapabilir.

Ya da bekleyeyim mi?

Mikrop vs. kapabilir, illa hastaneye gitmenize gerek yok, nöbetci açık olan bir eczane'ye gidip rica ederseniz bakabilirler, benim dizime küçük bir dikiş atılmıştı, çok derin değildi, ama pansumanı eczanede yaptırıyorduk.

Merhabalar öncelikle iyi akşamlar dilerim. Yaklaşık 12-20 dakika önce kardeşime ders çalıştırıyordum. Benim kardeşte tembel, sinirlenip ayağıma uçlu kalem batırdı. Ve uç içerde ne yaptıysam çıkmadı tırnak makası, iğne vb denedim çıkmadı bir şey olur mu korkuyorum. Bunun için hastaneye gitmeye gerek mi?
5. Sınıftan beri elimin içinde kurşun kalem ucu var. Şimdilik bir zararını görmedim.😀

Yeni konular

Geri
Yukarı