Ucuz Gamepad önerisi

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Bilgisayara takıp oyun oynayabileceğim F/P ve ucuz Gamepad arıyorum, aklımda bir bütçe yok ama bulabildiğiniz en ucuz ve kaliteli Gamepad'ı paylaşırsanız sevinirim. Eli yüzü düzgün bir markanın ürünü olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bulabildiğinin en ucuzu, konuda belirttim zaten. Aklımda bütçe yok.
Görünüşe bakarak tabii ki de yorum yapılmaz ancak bana oyuncak gibi geldi, hoşuma gitmedi. Ve pahalı.

Görünüşe bakarak tabii ki de yorum yapılmaz ancak bana oyuncak gibi geldi, hoşuma gitmedi görüntüsü. Ve pahalı.
Bunu önerebilirim o zaman. Aktif olarak kullanıyorum şarjı da inanılmaz uzun gidiyor.

Ne oynayacaksınız? PES, FIFA falan oynayacaksanız 30 liralık bir gamepad bile iş görür. Ben bunu kullanıyorum PES oynarken:

Bu biraz pahalı. Fakat kablosuz ve güzel gözüküyor:

Bunu önerebilirim o zaman. Aktif olarak kullanıyorum şarjı da inanılmaz uzun gidiyor.

Xbox kolu galiba bu, Xbox kolu hiç kullanmadım. Ancak deneme şansım olursa güzel olur.
Ne oynayacaksınız? PES, FIFA falan oynayacaksanız 30 liralık bir gamepad bile iş görür. Ben bunu kullanıyorum PES oynarken:

Bu biraz pahalı. Fakat kablosuz ve güzel gözüküyor:

Sanırsam kaliteli bir şey istiyorsam 300 TL civarı ödemem gerekiyor :(

Evinizin yakınlarında ucuzcu, bilgisayarcı falan varsa oradan 20-30TL'ye iş görür Gamepad'ler alabilirsiniz.

Ben 10TL'ye almıştım 2.5 sene gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı