Ucuz Gamepad önerisi

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Bilgisayara takıp oyun oynayabileceğim F/P ve ucuz Gamepad arıyorum, aklımda bir bütçe yok ama bulabildiğiniz en ucuz ve kaliteli Gamepad'ı paylaşırsanız sevinirim. Eli yüzü düzgün bir markanın ürünü olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS3 tuşuna bastığım zaman şarj ışığı yanıp sönüyor, sanırsam şarjı yok. Peki ben bu kabloyla kolu şarj etsem PS3'de yaptığım gibi kabloyu takmadan uzaktan oynayabilir miyim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videonun başındayım, Bluetooth ile yapacağız diyor adam. Benim de aklıma geldi ancak Bluetooth yok, Windows 10 kullanıyorum. aygıt yöneticisinde de yok, Ancak Hizmetler bölümünde Bluetooth çalışıyor. Sürücüler güncel.

Edit: Anakartımın Bluetooth özelliği yokmuş, USB Dongle almam gerek.

Son düzenleme:
Konuyu hortlatıyorum. Xbox One S kolu denedim L1 ve R1 tuşları rezalet nasıl bu kolu öve öve bitiremiyorlar anlayamıyorum. Tartışmasız en iyi gamepad Dualshock 4 tür. Ama ben ps4 ü sattım ve laptopta fifa oynamak için ps5 alana kadar beni oyalayacak bir gamepad e ihtiyacım var. Sadece fifa oynayacağım bu gamepad ile logitech fln tavsiye etmeyin o fiyatlara ikinci el xbox kolu zaten alıyorum ( en azından ikinci elde değerini korur ) bana tam ff / p lazım yani ne öneriyorsunuz arkadaşlar ? Snoppy ise hangi modeli analogla oynuyorum fifayı o yüzden analogu nispeten iyi bir kol lütfen ve ds4 e benzerse harika olur.

ayrıca n11 de trendyolda satılan çakma ds4 kolları var onlardan alıp deneyen oldu mu fps oynamıcam fifada ne derece iş görürler? Ucuz koldan farkları yoksa o parayı vermeyelim. Ahh ahh keşke ds4 lerden birini satmasaydım

Son düzenleme:
@jeocem karman çorman yazmışsın, yazım kurallarına dikkat et. Etiketleyerek cevap vermek zorunda kaldım sana. önerim ise Hadron marka gamepad fakat iş göreceğini düşünüyorum.

@jeocem karman çorman yazmışsın, yazım kurallarına dikkat et. Etiketleyerek cevap vermek zorunda kaldım sana. önerim ise Hadron marka gamepad fakat iş göreceğini düşünüyorum.
Tavsiyeniz üzere bu kolu sipariş verdim. Sadece fifa oynarken lazım olduğundan iş görür diye düşünüyorum. Gelince tecrübelerimi yazarım.
Hayatımda gördüğüm en kötü şey. Kutu açık yırtık, sağ analog çalışmıyor sadece yukarı aşağı yapıyor. Fifa'da hareket yapamıyorum. Geri iade sürecini başlattım. Öyle pisti ki inşallah virüs getirmedi. Böyle bir kepazelik görmedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı