Ucuz Gamepad önerisi

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Bilgisayara takıp oyun oynayabileceğim F/P ve ucuz Gamepad arıyorum, aklımda bir bütçe yok ama bulabildiğiniz en ucuz ve kaliteli Gamepad'ı paylaşırsanız sevinirim. Eli yüzü düzgün bir markanın ürünü olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırsam kaliteli bir şey istiyorsam 300 TL civarı ödemem gerekiyor :(
Maalesef öyle. Ben de 2. attığım Trust gamepadi alacaktım normalde. Fakat bir gamepade 250-300 lira vermek istemedim. Üstüne 120-130 lira ekleyip kasa aldım. Atmış olduğum 40 liralık gamepadi aldım ve sorunsuz bir şekilde PES 2021 oynuyorum. Kaliteli değil fakat bu tip oyunlara göre benim için yeterli.

Alınan 30-40 TL'lik kolların 360 derece dönmeyi desteklediğini sanmıyorum. Çoğu dandik kolda 45 derece dönebilirsiniz FIFA gibi oyunlarda.
Dönmüyor zaten. Ama 300 lira da vermem ben. Klavyeden oynamak elimi yorduğu için 40 liralık bir gamepadin beni bu dertten bir nebze kurtaracağını düşündüm ve öyle de oldu. Benim için 45 derece dönmesi yeterli.

Dönmüyor zaten. Ama 300 lira da vermem ben. Klavyeden oynamak elimi yorduğu için 40 liralık bir gamepadin beni bu dertten bir nebze kurtaracağını düşündüm ve öyle de oldu. Benim için 45 derece dönmesi yeterli.
Casual takılıyorsan sorun yok da, FUT ya da kariyere önem veriyorsan çok büyük eksi.

Yeni konular

Geri
Yukarı