Ucuz Games güvenilir mi?

RazQr94TR

Kilopat
Yer
KKTC
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar, dün internette Cyberpunk 2077 oyununu ucuza almak için araştırma yaparken başlıkta da belirttiğim siteye denk geldim. Siteye girdiğimde Cyberpunk 2077 fiyatı 45 ₺ olarak gözüküyor. Aşırı ucuz bir fiyat değil mi? Normalde 150-200 arası olsa şaşırmam da 200 ₺ daha ucuza görünce sizlere danışmak istedim.

cyberpunk.png

Büyük ihtimalle ortak kullanım olan oyunu offline bir şekilde oynayabileceğiniz bir hesap verecekler. Bu siteden değil ama farklı bir siteden bu şekilde bir alışveriş yaptım. Mağaza birkaç gün sonra kapattık diye paylaşım yapmış ve siteden kalkmış. Satın aldığım hesabında ardından şifresi değişti hesap uçtu gitti muhattabımız yok. Tavsiyem satıcının ne zamandan beri satış yaptığına bakmanız ve yorumlarını okuyup ona göre alıp almayacagınıza karar vermeniz.

Büyük ihtimalle ortak kullanım olan oyunu offline bir şekilde oynayabileceğiniz bir hesap verecekler. Bu siteden değil ama farklı bir siteden bu şekilde bir alışveriş yaptım. Mağaza birkaç gün sonra kapattık diye paylaşım yapmış ve siteden kalkmış. Satın aldığım hesabında ardından şifresi değişti hesap uçtu gitti muhattabımız yok. Tavsiyem satıcının ne zamandan beri satış yaptığına bakmanız ve yorumlarını okuyup ona göre alıp almayacagınıza karar vermeniz.

Hocam şahsen yorumlarda pek güven vermiyor bazı durumlarda. Bot yorumları yada kendileri hesap açıp yapmış olduğu yorumlar vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı