Satılık Ucuz hesap satışı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

maleniaa

Hectopat
Daha fazla  
Bundan önceki konumdan da göreceğiniz üzere önceden de satıyordum fakat hesaplarda sıkıntı çıkması üzerine ara vermiştim fakat artık yeniden satış yapmaya başlıyorum. Mutlaka okuyun.
1- Hesap ortak hesaptır. Sadece siz olmayacaksınız ama rahatlıkla çevrim dışı modda oynayabilirsiniz.
2- Hesaplar 6 ay kesin garantilidir. Ondan sonra da yardımcı olmaya çalışırım fakat 6 ay sonra satacağımdan emin değilim o yüzden.
3- Hesaplarda sıkıntı çıkması durumunda benimle iletişime geçersiniz. Ben de yardımcı olmayı denerim.
4-Hesaplarda sıkıntı çıkması harici yeni hesap veya para iadesi yapılmaz.
5- Hesapda sıkıntı çıkması durumunda alıcı iade istese dahi ilk öncelik yeni hesap vermektir. Yani hesapda sıkıntı çıkması durumunda ben artık oynamayacaktım diyip para iadesi talep edebilmeniz için benim verebileceğim hesabımın kalmaması gerekir aksi takdirde iade yapılmaz yeni hesap verilir.
6- Eğer alım yaparsanız şimdiki ve bundan sonra eklenecek bütün kuralları kabul etmiş olursunuz.
Edit: İki ay oldu artık garanti süresi 4 ay kaldı.

Ödeme yöntemleri: Papara, Tosla, ininal (Ödeme yaparken komisyonla kesilecek miktar alıcıya aittir.), Steam cüzdan kodu (10 TL'lik kod, 8 TL olarak kabul edilir.).
Discord: GUCCİGANG#4804
Gelelim hesaplara. Hesaplar:
- Skyrim (3 TL)
- Mafia 2 remestared + clasics (5 TL)
- CoD MW2 (3 TL)
- RDR 2 (5 TL)
-Detroit (5 TL)
-Mount&Blade 2+ Witcher 3 ( 6 TL)
-Total war serisi ( 3TL)
-Cyberpunk 2077 (5 TL)
-ETS 2 (3 TL)
-Dark Souls 3 (4TL)
-Buraya yazmadığım bir çok oyun daha var isteyenler özelden sorabilir.

Son düzenleme:
Önceki konudan hesap almıştım, birinde sorun çıktı fakat ödediğimden fazla başka bir hesapla değişim yaptı. Güvenilirdir.

Bundan önceki konumdan da göreceğiniz üzere önceden de satıyordum fakat hesaplarda sıkıntı çıkması üzerine ara vermiştim fakat artık yeniden satış yapmaya başlıyorum.
1- hesap ortak hesaptır. Sadece siz olmayacaksınız ama rahatlıkla çevrim dışı modda oynayabilirsiniz.
2- hesaplarda sıkıntı çıkması durumunda benimle iletişime geçersiniz. Ben de yardımcı olmayı denerim.
3- eğer alım yaparsanız şimdiki ve bundan sonra eklenecek bütün kuralları kabul etmiş olursunuz.
Ödeme yöntemleri: Papara, Tosla, ininal (ödeme yaparken komisyonla kesilecek miktar alıcıya aittir.), Steam cüzdan kodu (10 TL'lik kod, 8 TL olarak kabul edilir.).
Discord: Guccigang#4804
- Hitman 3 Deluxe editation (5 TL)
- Skyrim (3 TL)
- CoD MW2 (3 TL)
- RDR 2 (5 TL)
-Detroit (5 TL)
-Mount&blade 2+ Witcher 3 + Star Wars Jedi fallan order ( 6 TL)
-Total War serisi ( 3TL)
-Cyberpunk 2077 (5 TL)
-ETS 2 (3 TL)
-Buraya yazmadığım birçok oyun daha var isteyenler özelden sorabilir.
-Ve en mükemmel hesap, içerisinde her türlü oyun olan hesap 30 TL. Hesap fotoğraflarını birazdan ekleyeceğim.
Eki Görüntüle 998315Eki Görüntüle 998314Eki Görüntüle 998313Eki Görüntüle 998312Eki Görüntüle 998311Eki Görüntüle 998310Eki Görüntüle 998309Eki Görüntüle 998308Eki Görüntüle 998307Eki Görüntüle 998306

Hocam size bir sorum olacak, en son Almanya'da torrent video yükledim diye 4bin Euro ceza yedim. Bu hesaplarda sorun olur mu? Cezası var mıdır?

Hocam size bir sorum olacak, en son Almanya'da torrent video yükledim diye 4bin Euro ceza yedim. Bu hesaplarda sorun olur mu? Cezası var mıdır?
Hocam ne tür bir cezadan bahsediyorsunuz bilmiyorum fakat daha hiç ama hiç kimsede ceza yediğini duymadım.

Hocam ne tür bir cezadan bahsediyorsunuz bilmiyorum fakat daha hiç ama hiç kimsede ceza yediğini duymadım.

Hocam hesap kabul ediyor musunuz? Yani alacağım hesabın değerinden daha yüksek olan bir hesap gibi. İsterseniz oyunları Discord'dan atabilirim.

Bundan önceki konumdan da göreceğiniz üzere önceden de satıyordum fakat hesaplarda sıkıntı çıkması üzerine ara vermiştim fakat artık yeniden satış yapmaya başlıyorum.
1- Hesap ortak hesaptır. Sadece siz olmayacaksınız ama rahatlıkla çevrim dışı modda oynayabilirsiniz.
2- Hesaplarda sıkıntı çıkması durumunda benimle iletişime geçersiniz. Ben de yardımcı olmayı denerim.
3- Eğer alım yaparsanız şimdiki ve bundan sonra eklenecek bütün kuralları kabul etmiş olursunuz.
Ödeme yöntemleri: Papara, Tosla, ininal (Ödeme yaparken komisyonla kesilecek miktar alıcıya aittir.), Steam cüzdan kodu (10 TL'lik kod, 8 TL olarak kabul edilir.).
Discord: GUCCİGANG#4804
- Hitman 3 Deluxe editation (5 TL)
- Skyrim (3 TL)
- CoD MW2 (3 TL)
- RDR 2 (5 TL)
-Detroit (5 TL)
-Mount&Blade 2+ Witcher 3 + Star Wars Jedi fallan order ( 6 TL)
-Total War serisi ( 3TL)
-Cyberpunk 2077 (5 TL)
-ETS 2 (3 TL)
-Buraya yazmadığım birçok oyun daha var isteyenler özelden sorabilir.
-Ve en mükemmel hesap, içerisinde her türlü oyun olan hesap 30 TL. Hesap fotoğraflarını birazdan ekleyeceğim.
Eki Görüntüle 998315Eki Görüntüle 998314Eki Görüntüle 998313Eki Görüntüle 998312Eki Görüntüle 998311Eki Görüntüle 998310Eki Görüntüle 998309Eki Görüntüle 998308Eki Görüntüle 998307Eki Görüntüle 998306

Hocam Discord'dan yazdım bakabilir misiniz?

Hocam bunun çalışma mantığı nedir? Aralarında online oyunda gördüm onları arkadaşlarla beraber oynayabiliyor muyuz yoksa sadece çevrim dışı mı?

Hocam bunun çalışma mantığı nedir? Aralarında Online oyunda gördüm onları arkadaşlarla beraber oynayabiliyor muyuz yoksa sadece çevrim dışı mı?

Hocam maalesef Online oyunlar oynanamıyor. Çalışma mantığı şu şekilde mesela oyun ofline oyun oluyor ya da işte almak isteyen kişi onu ofline olduğu için almak istiyor. Mesela benden hesap alınca oyunu yüklüyor oyunu yükledikten sonra Steam'i çevrim dışıya alıyor ve normalde aynı anda oynanamaz olmasına rağmen çevrim dışıyken atmıyor ve bu sayede aynı oyunu aynı anda birçok kişi oynayabiliyor. Veya bu arada GFN ile de oynanıyor ve bir de sabah erken saatlerde ve gece geç saatlerde kimse olmadığı için o saatlerde Online oynanabildiğini de gördüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı