Ucuz kulaklık vs Pahalı kulaklık

WitcherFate

Decapat
Daha fazla  
Dostlar merhaba, şimdiye kadar Rampage kulaklıklar harici kulaklık kullanmadım.
Şu sıralar yeni bir kulaklık almayı düşünüyorum ama birkaç sorum var size.

2 yıldır kullandığım Rampage sgrw-9 comfort kulaklığım ile R6 dışındaki her oyunda gayet güzel ses kasabiliyordum. Mikrofon sesi iyiydi. Kafayı sıkmıyor, dip ses sorunu yoktu, gayet güzel müzik dinletiyordu vs.

Şimdi bu HyperX Alpha S, logi G PRO X, blackshark V2 gibi kulaklıkların aradaki fiyat farkına baktığımızda ne sunuyor çok merak ediyorum.
Kulaklık bütçem 1200₺. Ama aradaki farka değecek elde tutulur bir özellik yoksa Rampage'den devam etmeyi düşünüyorum.
Saygılarımla...

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar merhaba, şimdiye kadar Rampage kulaklıklar harici kulaklık kullanmadım.
Şu sıralar yeni bir kulaklık almayı düşünüyorum ama birkaç sorum var size.

2 yıldır kullandığım Rampage sgrw-9 comfort kulaklığım ile R6 dışındaki her oyunda gayet güzel ses kasabiliyordum. Mikrofon sesi iyiydi. Kafayı sıkmıyor, dip ses sorunu yoktu, gayet güzel müzik dinletiyordu vs.

Şimdi bu HyperX Alpha S, logi G PRO X, blackshark V2 gibi kulaklıkların aradaki fiyat farkına baktığımızda ne sunuyor çok merak ediyorum.
Kulaklık bütçem 1200₺. Ama aradaki farka değecek elde tutulur bir özellik yoksa Rampage'den devam etmeyi düşünüyorum.
Saygılarımla...
Bunu bende merak ediyorum...

Az önce gidip vatan bilgisayarda teşhir cloud II denedim ve youtube dan müzik açtım, gerçekten rampage in kulağı sarması, ses kalitesi hyperx den kat kat iyiydi. Ben mi kaliteye alışkın değilim yoksa anlamadım gitti arkadaş
Bende kulaklık almak istiyorum ama araştırdığım kadarıyla hepsinin bir kusuru var. Ben o kadar para vereceğim bir de kusurlu mal alacağım öyle mi? Yani çok saçma geliyor, bir de ne kadar fark ediyor ses acaba? Gerçekten değer mi?

Geri
Yukarı