Ucuz laptop soğutması yeterli midir?

Alper Özmen

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bazı konularımdan artık Samsung laptobumu bilmeyen yoktur [emoji1] . Şuan Intel HD Graphics 4000 kullanıyorum, haliyle işlemciye yük yapıyor. İşlemci biraz ısınıyor. Şuan kötü bir laptop soğutucu var, buna yeterli olur mu yoksa 25 Euro civarı laptop soğutucu almayı düşünüyorum. 80C° civarı oluyor sıcaklık.

Arkadaşlar bazı konularımdan artık Samsung laptobumu bilmeyen yoktur [emoji1] . Şuan Intel HD Graphics 4000 kullanıyorum, haliyle işlemciye yük yapıyor. İşlemci biraz ısınıyor. Şuan kötü bir laptop soğutucu var, buna yeterli olur mu yoksa 25 Euro civarı laptop soğutucu almayı düşünüyorum. 80C° civarı oluyor sıcaklık.
Hocam almışken iyisini almakta fayda var. Silverstone, Thermaltake alabilirsiniz.

1494767357944.png
Bunu almayı düşünüyorum

80 derece civarı olması normal dostum. Oyuncu kasa laptop olmadığından çok yüksek soğutma performansı bekleme, şu an soğutma gücü iyi durumda.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı