Ucuz Minecraft Nereden Alınabilir?

SpaydirMEN

Kilopat
Daha fazla  
Uzun zaman olmuştu oynamayalı, alasım geldi. Bildiğiniz güvenilir ve ucuz site var mı? Key şeklinde olursa çok daha iyi olur.Not : Minecraft java versiyonu , windows 10 olan değil.

Son düzenleme:
Benim de aklımda böyle bir şey var. İllegal takılmak istemiyorum ama orijinal olanı da pahalı. Hesap satan arkadaşlar yerine kendi hesabımızı kullanarak alabileceğimiz bir kampanya falan oluyor mu Minecraft için?

Ekleme:
Durmaplay'de 15 TL.
15 lira ve 100 lira arasında dağlar kadar fark var. Ama ben aradaki farkı anlayamadım. Olayı ne bunun?

Benim de aklımda böyle bir şey var. İllegal takılmak istemiyorum ama orijinal olanı da pahalı. Hesap satan arkadaşlar yerine kendi hesabımızı kullanarak alabileceğimiz bir kampanya falan oluyor mu Minecraft için?

Ekleme:

15 lira ve 100 lira arasında dağlar kadar fark var. Ama ben aradaki farkı anlayamadım. Olayı ne bunun?
Aradaki en büyük fark normal minecraft java yüklemenizi isterken bu istemiyor sanırım başka fark yok diye biliyorum zamanında minecraft sahiplerine windows 10 sürümü ücretsiz verilmişti.

@crazy_vefa "15 lira ve 100 lira arasında dağlar kadar fark var. Ama ben aradaki farkı anlayamadım. Olayı ne bunun?"

Ben de uzun aradan sonra oynayacaktım ama
bende Minecraft Win 10 Edition var ve baya ilerledim ve pek çok eksiklik yüzünden oyundan sogudum bana da ucuz Java Edition lazım.

Arada büyük fark var, kesinlikle java edition alınmalı.

Başlarda fark yok sanabilirsiniz ama ilerledikçe anlıyorsunuz.

Mesela yeni güncellemede gelen Pillagers'leri öldürünce yeniden spawnlanmıyorlar, çogu xp farmını yapamıyorsunuz çünkü fizikler(genellikle aynı ama farklı yerler de çok)aynı degil yani değişik kuralları var mesela zombi pigman farmı yapcaktım cehennemde en çok 128 blok çıkabilirsiniz uyarısı verdi, en önemlilerinden birisi sweping edge büyüsü yok(3 zombi yanyanaysa felan hepsine birden vurma büyüsü), ya bi kere f3 konsolu yok kordinatı görebiliyorsunuz ama diger önemli özellikler yok.
Yani henüz eşit seviyedeler diyemeyiz bence aradaki farkı kesinlikle hissediyorsunuz.
Merhaba arkadaşlar konuda bi gelişme oldu çok güvendigim bir sayfa var İnstagramda(Sanalgamers)ordan Minecraft Mojang Edition aldım önceden de BF5 ve AC Odyssey aldım, bi oyun daha almıştım ama hesap girmemişti sonra paramı iade ettiler ve bir sorun çıkmadı.
Minecraft Java Edition'u 10 TL ye aldım orijinal ve hesap çalışıyor.
Ben offline için aldım online kısmını bilmiyorum açık dediler ama bakmadım.
2 yıl garantili oldugu yazıyordu. ilerleyen zamanlarda sorun çıkarsa konuya yazarım.
Düzenleme:17 Ekim 2018 Perşembe hesap patladı, Whatsapp'dan patladıgına dair iletişimde bulundum anında yeni hesap verildi ve çalışıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı