Ucuz oyun kolu ile NBA2K20 oynanır mı?

FlexinVL

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, NBA2K20 oyununu indirdim elimde Xbox'ımdan kalan XBOX360 Controller'ım var fakat kullanamadığım için bilgisayarda ucuza bir kol almam gerekiyor. Sizce ucuz oyun kolları PC'de çalışır mı ve oyunu oynayabilir miyim?

Son düzenleme:
Merhaba, NBA2K20 oyununu indirdim elimde Xbox'ımdan kalan XBOX360 Controller'ım var fakat kullanamadığım için bilgisayarda ucuza bir kol almam gerekiyor. Sizce ucuz oyun konsolları PC'de çalışır mı ve oyunu oynayabilir miyim?

Bende de Xbox Wireless joystick var. Bir adaptör var onu alırsan kolu bilgisayara bağlayabiliyorsun. Ben FIFA 20 ve birçok joystick destekleyen oyunu sorunsuz oynayabiliyorum.

Anladım hocam. Kablosuz alıcı gerekiyor. Emülatör ile kullanabilirsiniz. Linkteki emülatörü oyunun klasörüne atıp çalıştırın. Bütçe artarsa 140-150 TL civarında Xinput destekli kollar var.

Alabileceğiniz en uygun fiyatlı Xinput destekli koldur.

alınabilir mi?

Monster Pusat diye bir oyun kolu var veya logitech kolları. Şuan en düz oyun kolları bile 50 tl olmuştur sanırsam. Ben baya Nba 2k20 oynayan birisiyim. Ucuz yollu kollarda bir problem çıkmıyor oynayabiliyorsun ama sağlam değiller. Yani oyun özelinde bir problem yok (Stickler olmazsa olmaz tabi) ancak kısa sürede bozuluyorlar.

Monster Pusat diye bir oyun kolu var veya logitech kolları. Şuan en düz oyun kolları bile 50 tl olmuştur sanırsam. Ben baya Nba 2k20 oynayan birisiyim. Ucuz yollu kollarda bir problem çıkmıyor oynayabiliyorsun ama sağlam değiller. Yani oyun özelinde bir problem yok (Stickler olmazsa olmaz tabi) ancak kısa sürede bozuluyorlar.
Yukarıda attığım linkdeki PS4 Dualshock V2 kullanılabilir mi?

Geri
Yukarı