Ucuz PES ve FIFA oynamalık gamepad önerisi

Philips tamam da Snopy kesinlikle uzak durulmalı, bir de Rampage'nin alt markası diye hatırlıyorum.
Niye hocam 8 senedir kullanıyorum 2 tane var. Bir tanesinin analoğu fazla yumuşadı zamanla onu da başka bozuk bir kolun analoğu ile değiştirdim devam ediyorum kullanmaya. Düzgün kullanırsan dayanıyor basit cihazlar. Ne kadar gelişmiş olursa o kadar hassas oluyor inan bana.

Niye hocam 8 senedir kullanıyorum 2 tane var. Bir tanesinin analoğu fazla yumuşadı zamanla onu da başka bozuk bir kolun analoğu ile değiştirdim devam ediyorum kullanmaya. Düzgün kullanırsan dayanıyor basit cihazlar. Ne kadar gelişmiş olursa o kadar hassas oluyor inan bana.

Kalitesiz ürünler üretiyor bana göre ikisi de alınmaz ama bütçe söz konusu olduğunda Philips Snopy'i her türlü geçer.

Aslında haklılık payı da yok değil. Elimde 3 adet tamirli orijinal Xbox kolu var. Japon Pazarı'dan alınan kollar bile daha uzun süre dayandılar. Xinput desteği olmadığı için sıkıntı yapabiliyor. Attığım Philips ise Xinput destekliyor.

Ne kadar ucuz olursa o kadar iyi ama kalitesiz olmasın aşırı 150 Max 200 TL verebilirim.

Yener hocamın önerdiği Philips'i alabilirsin pek bir alternatif yok en azından Philips ne kadar bu işlerden uzak olsa da en azından ufakda olsa güven veriyor Snopy, Rampage tarzı ürünlere hiç bakmayın.

Geri
Yukarı