Ucuz RTX'li laptop önerisi

Bütçe Max 14500TL RTX'li ekranı güzel 17 inç laptop önerir misiniz?

Açıkcası alacağınız laptopta ekran kartı büyük ihtimalle 2060 Mobile olacak ve üzgünüm bu ekran kartı size iyi bir RTX deneyimi sunmakta zorlanacak bir ekran kartı ama RTX açmayacaksanız çoğu oyunu High Ultra arası oynarsınız. Fiyatı 20.000 TL'ye çekerseniz Lenovo Legion Y740 2070 Max Q ya bakmanızı önerirm.

Kendim için bakıyordum size de atayım belki alırsınız. Vergiler dahil 12200 TL civarı. Yalnız Renewed ürün 100 dolar daha veririm derseniz oda 13500 TL civarına gelir.

Arkadaşlar bende siteyi inceliyorum şu anda, ve deneme amaçlı sipariş oluştururken 11283 liralık laptopa 2031 lira Est. Vat diye bir ödeme çıkıyor. Bu est. Vat nedir bilginiz var mı?
Tahmini vergi. Fazla çıkarsa ödemeniz gerekiyor herhalde. %20 veya %18 vergi oluyor laptop fiyatı üzerine.
Kendim için bakıyordum size de atayım belki alırsınız. Vergiler dahil 12200 TL civarı. Yalnız Renewed ürün 100 dolar daha veririm derseniz oda 13500 TL civarına gelir.
Hocam aynı laptopu satıyorum bu arada. 13400 yaparım buradan alıcı varsa. Çanta ve soğutucu da hediyem.
İyi de GameGaraj MSI kasası kullanmıyor mu zaten ben kaliteli bir arka diye biliyorum.
Genel olarak öyle. MSI garantisi daha iyi olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı