Ucuz Wi-Fi adaptör önerisi

Maksimum bütçe 265 TL fakat ucuz ve işe yarar bir şey varsa daha iyi olur :) arkadaşımdan deneme amaçlı Engpars Magbox Pc Ve Uydu Alıcıları 150 Mbps 7601 Chipsetli Usb Wifi Anten (wireless Adaptör) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bunu aldım ama bunun boyutu da çok büyük fakat performansı iyi gibi. Kararsız kaldım :D

Frekansı konusunda 2.4 olması sıkıntı değilse sizin için üç aşağı beş yukarı her yerde böyle ama tavsiyem marka bir adaptör kullanmanız markası iyi olmayanlar çabuk bozuluyor.

Frekansı konusunda 2.4 olması sıkıntı değilse sizin için üç aşağı beş yukarı her yerde böyle ama tavsiyem marka bir adaptör kullanmanız markası iyi olmayanlar çabuk bozuluyor.
Frekansa nereden bakıyoruz? Pek bilgim yok da. Bir de link atabilir misin sorun olmazsa ?

Modeminiz 5GHz desteklemiyor yani sizin ilerisini düşünmüyorsanız kısa vadede modem değiştirmeyecekseniz 5GHz adaptör almanıza gerek yok.

Modeminiz aşırı uzakta değilse bu modelin fiyat araştırmasını yapabilirsiniz.

Modeminiz 5GHz desteklemiyor yani sizin ilerisini düşünmüyorsanız kısa vadede modem değiştirmeyecekseniz 5GHz adaptör almanıza gerek yok.

Modeminiz aşırı uzakta değilse bu modelin fiyat araştırmasını yapabilirsiniz.

Hocam, geç yazdım. Kusura bakmayın ama 6 7 metre için iyi midir bu?

Geri
Yukarı