Ucuz Windows 10 Key'leri güvenilir midir?

Öncelikle çok detaylı bir makale olmayacak, direkt soruya cevap vereceğim.

Kimi diyor ki güncelleme alamazsın, kimi diyor ki bu crack vb. vb. Her telden bir ses var ve %90'ı forumda ki crack karşıtlığından etkilenip (ki bende karşıyım crack kullanan hırsızdır) bu Key'ler hakkında bilgisi olmadan yorum yapıyor.
Eğer elinize Key ulaşırsa aldığınız yerden ve Windows kabul ederse (Key doğru ve sorunsuz ise yani) orijinal siteden almış kişi ile tamamen aynı muameleyi görürsünüz, güncelleme alırsınız ve crack kullanmış olmazsınız. Yani bu Key'lerde herhangi bir sorun yok. Tabii işin şu noktası var Key'lerin temin edilme şekli tartışmalı (bence en az %60'ı illegal yollar ile temin ediliyor ama daha fazla olamaz) bu sizi alaka eden bir taraf değil siz satıcının nasıl temin ettiğini %100 bilemeyeceğiniz için en güvenilir gelen kişiden Key'i alabilirsiniz.
"Eğer elinize keyulaşırsa" derken? Diyebilirsiniz :D bu tarz satıcılar içinde bolca dolandırıcı oluyor bana en güvenilir gelen -aynı zamanda can değer de eBay öneriyor- site eBay (ebay.com) üzerinden satıcıları araştırıp çok daha uygun fiyatlara Windows 10 keyalarak orijinal Windows kullanabilirsiniz.

Eğer bunu bile alabilecek bütçeniz yoksa KMSpico gibi virüsleri kesinlikle ama kesinlikle kullanmayın, kullandırtmayın. Bu en başta crack kullanımına girer (eğer tanrı inancınız varsa kul hakkı, onun dışında tamamen ahlaksızlık ve etik dışı davranış) onun yerine deneme Windows kullanın. Bana sorarsanız hiç uğraşmadan Windows değil Linux kullanın ilk bir-iki hafta zorluk yaşarsınız ama alışınca bir daha Windows kullanmazsınız :).

"eBay'da nasıl gücenilir satıcı bulurum" gibi sorular sormayın lütfen :( almak istediğiniz Windows sürümü Windows 10 Pro ise eBay girip "Windows 10 Pro activation Key" tarzı bir arama yaparak oradaki satıcıları inceleyin.

Kimi diyor ki güncelleme alamazsın, kimi diyor ki bu crack vb. vb
Sosyaldeki bazı arkadaşlar o kadar alışmış ki araştırmadan kolay yoldan bilgiye ulaşmaya. Bu soruyu google a yazıp cevabını bulamamışlar.

Sosyaldeki bazı arkadaşlar o kadar alışmış ki araştırmadan kolay yoldan bilgiye ulaşmaya. Bu soruyu google a yazıp cevabını bulamamışlar.
Ben bu keyleri almanızı önermiyorum sadece alacaksanız en güvenilir neresi var onu söyledim.

Bence satın aldığınız site kadar satıcının puanı , yaptığı satış sayısı ve yorumlarıda önemli.
Evet, bakalım ne demişim:
"Eğer elinize keyulaşırsa" derken? Diyebilirsiniz :D bu tarz satıcılar içinde bolca dolandırıcı oluyor bana en güvenilir gelen -aynı zamanda can değer de eBay öneriyor- site eBay (ebay.com) üzerinden satıcıları araştırıp çok daha uygun fiyatlara Windows 10 keyalarak orijinal Windows kullanabilirsiniz.
"eBay'da nasıl gücenilir satıcı bulurum" gibi sorular sormayın lütfen :( almak istediğiniz Windows sürümü Windows 10 Pro ise eBay girip "Windows 10 Pro activation Key" tarzı bir arama yaparak oradaki satıcıları inceleyin.
Online alışveriş yaparken bunları bilmeyen zaten yapmasın o alışverişi.

Geri
Yukarı