Ucuz Xbox One veya Xbox Series S

FrostyIsNOTHere

Centipat
Daha fazla  
Durumu anlamanız için hikayeyi anlatayım. Bursluluk sınavını kazandım ve çok güzel bir bilgisayarım Roblox'u açamaz hale geldi. Bunun için oyun konsolu almaya karar verdim. Her ay 700₺ burs geliyor. Şu an 3K var. Bana Xbox Series S almak biraz pahalı gibiydi. Xbox One da eski geliyor. Siz bana uygun fiyatlı (x - 6500)
fiyat aralığındaki Xbox One veya Xbox Series S linki gönderirseniz memnun olurum

Not 1:Yılbaşı çoğu şeye genel zam geldiği için yılbaşından önce almak istiyorum.
Not 2:Taksit gibi şeyler kullanılabilir.

Şimdiden teşekkürler

Durumu anlamanız için hikayeyi anlatayım. Bursluluk sınavını kazandım ve çok güzel bir bilgisayarım Roblox'u açamaz hale geldi. Bunun için oyun konsolu almaya karar verdim. Her ay 700₺ burs geliyor. Şu an 3K var. Bana Xbox Series S almak biraz pahalı gibiydi. Xbox One da eski geliyor. Siz bana uygun fiyatlı (x - 6500)
fiyat aralığındaki Xbox One veya Xbox Series S linki gönderirseniz memnun olurum

Not 1:Yılbaşı çoğu şeye genel zam geldiği için yılbaşından önce almak istiyorum.

Şimdiden teşekkürler
Tabikide xbox series s alın bende var çok memnunum hocam. Şuanda eski nesil bir konsol almak kesinlikle mantıklı olmaz (benim fikrimce) maksimum 1 veya 2 seneye yeni oyun çıkmıcak zaten

Şimdiden teşekkürler
https://www.hepsiburada.com/microso...ntent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.33 ben bu satıcının kendi sitesinden almistim ama hepsiburadadan alın mağduriyet yaşamazsınız benim 1-2 sıkıntım çıktı sancılı bir süreç oldu :)

One alınmaz artık (One sahibi olarak söylüyorum) yeni çıkan bazı oyunlarda artık kaldıramaz hatası veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı