Ucuz yollu 450W - 500W PSU onerısı

Artı -1 Eksi
O fiyatlarda alacağın psu sistemini mahveder. Kendim bunu kullanıyorum eğer bütçeni arttırabilirsen bunu tavsiye ederim.

Ucuza aldığı kötü ama bunu alırsa iyi mi? Bu da patlıyor. Bunun patladığı bir kaç konu gördüm. Buna para vereceğine FSP Hydro K çok daha iyi.

80+ la patlamasının bir alakası yoktur 80+ verimlilik sertifikası mesela 400W %80 nini verebildiğini açıklıyor.

Öyle değil hocam. 400W güç için 500W güç çektiğini gösteriyor.

Aömak gerekirse yüzde 70 verimlilikle çalışan bir PSU 100W güç çektiğinde size 70W güç aktarabilir.

Ama 80+bir PSU 100W çektiğinde sertifikanın kalitesind göre 90 küsur Watt'lara çıkan güç değerlerini size verebilir.

Ucuza aldığı kötü ama bunu alırsa iyi mi? Bu da patlıyor. Bunun patladığı bir kaç konu gördüm. Buna para vereceğine FSP Hydro K çok daha iyi.
Valla kullanıyorum sıkıntısını görmedim Everest vb patlıyor bizzat şahit oldum ama bunda sıkıntı yaşamadım
Bütçesi varsa tabii ki FSP, High Power gibi markaları alması daha iyi olur ancak sınırlı bütçesi varmış arkadaşın. Ben kendim kullandığım için ve sorun yaşamadığım için önerdim zaten. Bu psu nun patladığını söyleyen konuların linkini atar mısınız?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı