Ucuza dikey ekran kartı aparatı

Youtube'de bir videonun altında yorumunuzu görerek buraya girdim. Size bir kaç sorum olacak. Şimdi resimdeki kart tutacağını sipariş ettim. Gelecek ay da kabloyu alacağım. Bu kablo kaliteli olur mu? İlerde 1660 Tİ veya 2060 gibi kartlarla kullanacağım sorun olur mu? Kasam Cooler Master MasterCase Pro 3.
Screenshot_20190408-060443_AliExpress.jpeg
Screenshot_20190408-060531_AliExpress.jpeg

Dik koymak için bir aparat mı kullandınız yoksa kasaya kendiniz mi dik yuvası olmadan monte ettiniz? Biraz daha drtay verebilirsen sevinirim. Bende bu sorunu yaşıyorum, dik yapmam gerekiyor :(

Benim kasamda arkada bulunan soketler yatay şekilde. Ekran kartını dik kullanmama engel olur mu? Ayrıca anakartım Asus B350M-K. Yani boyut anlamında küçük bir anakart.

Youtube'de bir videonun altında yorumunuzu görerek buraya girdim. Size bir kaç sorum olacak. Şimdi resimdeki kart tutacağını sipariş ettim. Gelecek ay da kabloyu alacağım. Bu kablo kaliteli olur mu? İlerde 1660 Tİ veya 2060 gibi kartlarla kullanacağım sorun olur mu? Kasam Cooler Master MasterCas
Ürünü hala sorunsuz olarak msi gtx1060 6gb ile kullanıyorum hiçbir problemim olmadı öneririm ürün yorumlarında rx590 gtx1080 gibi kartlarada takıp memnunum diyenler mevcut.

Ürünü hala sorunsuz olarak msi gtx1060 6gb ile kullanıyorum hiçbir problemim olmadı öneririm ürün yorumlarında rx590 gtx1080 gibi kartlarada takıp memnunum diyenler mevcut.
Ben attığım fotoda, üstteki tutucuyu aldım. Bu yüzden 90 derece uçlu kablo almam gerekiyor. Hem kaliteli olsun hem de 90 derece olsun diye o kabloyu alacağım. İnşAllah sorun olmaz. İnceleme yapacağım zaten buraya da link atarım.

Teşekkürler hocam güzel konu olmuş sipariş verdim bende
benim aparat geldi , ekran kartını dik taktım ama yan kapağa direk değiyor ekran kartı arada milim boşluk yok , sorun olur gibime geliyor ama ne dersiniz, kasa thermaltake view 27

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı