Ucuza FİFA 20

Steam'e gelecek yakın zamanda bekle istersen belki indirimli bir şekilde gelir. Şu an için istiyorsan durmaplay'den bakabilirsin.

Orjinal FIFA 20 almak istiyorum. Çalıntı hesap olmayan ucuz ve güvenilir site tavsiyesi istiyorum. Kara cuma indirimlerinde biraz daha ucuzlar belki de.

Sitede birisi 280'e satıyordu galiba. İkinci el bölümünde bir arama yapın isterseniz. Belki pazarlıkla biraz daha indirim yapar. Bir sitede 260 gördüm sanırım ama emin değilim, denk gelirsem paylaşırım.

Steam'e gelecek yakın zamanda bekle istersen belki indirimli bir şekilde gelir. Şu an için istiyorsan durmaplay'den bakabilirsin.
Arkadaşlar FIFA 20 Steama gelicekmiş ama aklımı kurcalayan bir şey var. Oyun artık Steam ile mi çalışacak yoksa sadece satış steamdan olup originden mi çalışacak.

Arkadaşlar FIFA 20 Steama gelicekmiş ama aklımı kurcalayan bir şey var. Oyun artık Steam ile mi çalışacak yoksa sadece satış steamdan olup originden mi çalışacak.

Daha koskoca bir yıl var.

Sorunun net cevabı bu satırda; "FIFA 20, and Battlefield™ V—will become available next year, and players on both Origin™ and Steam will have the ability to play together. "

Beyler yorumlarınız için sağolun. Fakat 200 tl gibi rakamlar benim için imkansız gibi. Ucuza 100 tl civarına bulmak çok mu zor olur? O tür hesaplar çalıntımıdır?

Beyler yorumlarınız için sağolun. Fakat 200 tl gibi rakamlar benim için imkansız gibi. Ucuza 100 tl civarına bulmak çok mu zor olur? O tür hesaplar çalıntımıdır?
Dostum oyun yeni olduğu için pahalı olması normal. Sonuçta 1 ay 1 haftalık oyun. 100 tl gibi fiyatlara itibar etme kesinlikle. Birde durmaplay sitesini takip et güvenilir ve keyi hemen teslim ediyorlar.

Daha koskoca bir yıl var.

Sorunun net cevabı bu satırda; "FIFA 20, and Battlefield™ V—will become available next year, and players on both Origin™ and Steam will have the ability to play together. "
Oradaki gelecek yılı ben 2020 başları olarak değerlendiriyorum net olarak bir tarih değil, ki 2020'nin sonunda geleceğini de düşünmüyorum saçma olur.

Oradaki gelecek yılı ben 2020 başları olarak değerlendiriyorum net olarak bir tarih değil, ki 2020'nin sonunda geleceğini de düşünmüyorum saçma olur.

O da bir ihtimal, ben de o kadar süreceğini tahmin etmiyorum. Ancak sıkışmamak adına net bir tarih vermiyorlar. Tabi ben 2 ay sonra gelecek yıl olacağını hiç hesaba katmadım. :) Olabilir.

Valla hala gelmedi.

Geri
Yukarı