Ucuza FIFA 21 alınabilecek site önerisi

scarlon

Decapat
Selamlar.

FIFA 21 ön sipariş geçeceğim fakat en ucuz nereden alabilirim? BursaGB sitesinde Steam Key 369 TL gözüküyor. GameSatış'ta ise Steam gift 377 TL.
Daha ucuz bilen var mı, varsa aydınlatabilir mi?

Daha ucuza bir yöntem keşfettim, şöyle GameSatış'dan AK-47 Vulkan alıyorsunuz CS:GO skini, 290 ₺ civarı ve o skini pazarda 430 ₺ gibi bir fiyata satınca size 377 ₺ geliyor.

Sonra skin adamın elinde kalıyor kulağını çınlatıyor.

Sonra skin adamın elinde kalıyor kulağını çınlatıyor.

Kardeşim detaylı inceleme yaptım, araştırdım fiyatı en fazla 20 ₺ oynuyor, her türlü max. 340-350 ₺'den alıyor oyunu yanı.
Alış fiyatı 295 ₺ + 5-10 ₺ site komisyonu:

400 ₺ ve üzeri onlarca sipariş var:

ak47 muhabbeti mantıklı gelse de riskli, daha ucuza fifa alayım derken olandan da olmayalım :D

sanırım gamesatıştan gift olarak alıcam, 377 tl. daha ucuza bulamadım açıkçası. sizce oyun çıkınca daha ucuza bulunur mu yoksa fiyatlar tam aksine artar mı?

ak47 muhabbeti mantıklı gelse de riskli, daha ucuza fifa alayım derken olandan da olmayalım :D

sanırım gamesatıştan gift olarak alıcam, 377 tl. daha ucuza bulamadım açıkçası. sizce oyun çıkınca daha ucuza bulunur mu yoksa fiyatlar tam aksine artar mı?

Oyun çıkınca fiyat sabit kalsa 1 aya 300 ₺'den bulunabilir.

Kardeşim detaylı inceleme yaptım, araştırdım fiyatı en fazla 20 ₺ oynuyor, her türlü max. 340-350 ₺'den alıyor oyunu yanı.
Alış fiyatı 295 ₺ + 5-10 ₺ site komisyonu:

400 ₺ ve üzeri onlarca sipariş var:

hocam bu olayı biraz düşündüm de çok mantıklı geldi şaka maka. şu an aşırı yapasım var, yapma diyen birisi var mı? :D

hocam bu olayı biraz düşündüm de çok mantıklı geldi şaka maka. şu an aşırı yapasım var, yapma diyen birisi var mı? :D

Ben yapacaktım hatta fakat zaten EA Play almıştım bir de bugün Web App ile yarın da 10 saatlik açılacağı için aceleden direkt 377 ₺'ye aldım, bir diğer arkadaşa da tavsiye ettim fakat kendisinin CS:GO banı vardı.

Ekstra eklemek istediğim takasla gelen item direkt satılabiliyor mu yoksa 1 hafta bekliyor mu? Direkt satılabiliyorsa hiç düşünmeden alın gitsin anında sipariş veren teklife satarsınız.

Geri
Yukarı