Ucuza iPhone 11 nasıl alınır?

Bütçe
14000
Selam,
Ben bir süredir easycep.com adlı siteyi araştırmaktayım İphone için. Forumda satın alıp kullanan arkadaşlarda varmış.
Seninde bakıp araştırmanı tavsiye edebilirim belki ilgini çeker.
Merhaba, attığınız siteyi biliyorum ama ben o kadar para verdikten sonra 2. el ürün kullanmak istemiyorum. Ayrıca bundan pişman olur muyum bilmiyorum çünkü şuana kadar hiç 2. el kullanmadım.
Benim cihaz iPhone değil ama yurt dışı cihazı 6 ayı geçti kapanmadı :)
İnternette gördüğüme göre bu savaştan dolayı 6 ay tekrar uzatabiliyormuşuz ne kadar doğru bilmiyorum.
6 Ay sonra uzattırılabiliyor.
Bu uzatma işlemi ücretsiz mi oluyor? yani ücretsiz ise neden her 6 ayda bir uzatılıyor ki veya bu pasaport üzerine kayıt etme işlemleri falan var diyorlar bir bilginiz varmı?

İphone alıp memnun olmama imkanın yok, her konuda iyi. Oyun diyorsan oyun, kamera diyorsan kamera.

İphone alıp memnun olmama imkanın yok, her konuda iyi. Oyun diyorsan oyun, kamera diyorsan kamera.
Bu arada telefonda oyun oynamıyorum ben genelde pc tarafında oyun oynuyorum onlar beni daha çok sarıyor. Android tarafında S21 plus gördüm sizce o nasil?

Bu arada telefonda oyun oynamıyorum ben genelde PC tarafında oyun oynuyorum onlar beni daha çok sarıyor. Android tarafında S21 Plus gördüm sizce o nasıl?

Samsung'dan SSD dışında bir şey alınmaz, Exynos işlemcileri rezalet ötesi. Telefonun Full gereksiz saçma sapan uygulamalar ile gelmesi de kanser ediyor.

Çok çok ucuza alma gibi bir şansın yok çalışıp paranı biriktirip indirim kovalayacaksın online satıcılarda. Zaten çalıştıktan sonra bu kadar parayı iphone'a mı yoksa daha uygun bir telefona mı yatıracağının kararını verirsin.

Geri
Yukarı