Ucuza iPhone 11 nasıl alınır?

Bütçe
14000
Dostum Android camerası ile iOS kamerasını bir tutma bence. Android kamerası bildiğin yapmacık.

Android kamera ve Apple kamera olarak kıyaslamanız mantıksız. Burada iPhone 11'in niya kamera konusunda daha iyi olduğu yazıyor.

İts camera's output is improved by such features as Smart HDR, faster autofocus, and semantic rendering, which uses artificial intelligence (a. I.) To make sense of each picture and improve its dynamics. This results in a camera that takes great shots in most situations, including in Low light and at night.

Samsung'dan SSD dışında bir şey alınmaz, Exynos işlemcileri rezalet ötesi. Telefonun Full gereksiz saçma sapan uygulamalar ile gelmesi de kanser ediyor.
İnternette S21 SD ve Exynos eleştirmesine baktım ve aslında az çok eşit değerlere sahip olduklarını gördüm. Ayrıca kamera olarak da iPhone 11 ile aynı hatta bence portre modu S21 de daha iyi olduğunu düşünüyorum. Bu arada fiyatları karşılaştırırsaniz ve öyle değerlendirirseniz daha iyi olabilir. Ben S21+ almayı düşünüyorum ama gözüm İPhone 11e de kayıyor İPhone çok uzun süre güncelleme alıyor bu onun için çok büyük bir artı ama araştırdıgim da Samsung da S21 modellerine 4 yıl Android 5 yıl da güvenlik güncellemesi gönderecek.

İnternette S21 SD ve Exynos eleştirmesine baktım ve aslında az çok eşit değerlere sahip olduklarını gördüm. Ayrıca kamera olarak da iPhone 11 ile aynı hatta bence portre modu S21 de daha iyi olduğunu düşünüyorum. Bu arada fiyatları karşılaştırırsaniz ve öyle değerlendirirseniz daha iyi olabilir. Ben S21+ almayı düşünüyorum ama gözüm iPhone 11e de kayıyor iPhone çok uzun süre güncelleme alıyor bu onun için çok büyük bir artı ama araştırdıgim da Samsung da S21 modellerine 4 yıl Android 5 yıl da güvenlik güncellemesi gönderecek.

Exynos 1 yıl sonra aşırı derece performans kayıp ediyor, ısınmaya başlıyor. iPhone 5S kullanan tanıdığım var, şu an iPhone13 çıktı. iPhone 13 kim bilir kaç sene götürecek? Samsung alınca 1-1.5 yıl sonra çöp oluyor. 2. el olarak bile değeri bayağı düşüyor.

Merhaba, attığınız siteyi biliyorum ama ben o kadar para verdikten sonra 2. el ürün kullanmak istemiyorum. Ayrıca bundan pişman olur muyum bilmiyorum çünkü şuana kadar hiç 2. el kullanmadım.

İnternette gördüğüme göre bu savaştan dolayı 6 ay tekrar uzatabiliyormuşuz ne kadar doğru bilmiyorum.

Bu uzatma işlemi ücretsiz mi oluyor? yani ücretsiz ise neden her 6 ayda bir uzatılıyor ki veya bu pasaport üzerine kayıt etme işlemleri falan var diyorlar bir bilginiz varmı?
Şuanda 6 ay uzatma için bir sınır yok. Yakın zamanda düzeltirler ortada kalabilirsiniz.

6 ayda bir kullanım süresini uzatabiliyorsunuz. Pasaport falan gerekmiyor. E-devlet üzerinden yapılıyor olması gerek.
Yeni sistemde pasaport kaydı için fatura ve faturaya uyumlu yurtdışına gidip gelmiş olmanız gerekli.
Sadece kayıt ettiren kullanıcının üzerine kayıtlı hatlar çalışıyor.

Herkese merhaba,

Yazın çalışıp iPhone 11 128 GB almayı düşünüyorum ama bildiğin bjr şekilde bir tık daha ucuza alma şansım var mı? Bir de ricam olacak konun altında 'iPhone 11 alınmaz eskidi' falan demeyin çünkü kime sorsam bunu diyor ama gerçek şu ki bu ekonomide 12, 13 almaya çoğu kişinin gücü yetmez ve hala iPhone 8 alan insanlar var. Ben bu yüzden bu konuya pek inanmıyorum.
Yaz sonuna kadar bu fiyatta kalma olasılığı hulk'un olma olasılığı ile aynı.

Herkese merhaba,

Yazın çalışıp iPhone 11 128 GB almayı düşünüyorum ama bildiğin bjr şekilde bir tık daha ucuza alma şansım var mı? Bir de ricam olacak konun altında 'iPhone 11 alınmaz eskidi' falan demeyin çünkü kime sorsam bunu diyor ama gerçek şu ki bu ekonomide 12, 13 almaya çoğu kişinin gücü yetmez ve hala iPhone 8 alan insanlar var. Ben bu yüzden bu konuya pek inanmıyorum.

Doğuya gidip 13 Pro'yu 15kya aldık.

Android kamera ve Apple kamera olarak kıyaslamanız mantıksız. Burada iPhone 11'in niya kamera konusunda daha iyi olduğu yazıyor.

İts camera's output is improved by such features as Smart HDR, faster autofocus, and semantic rendering, which uses artificial intelligence (a. I.) To make sense of each picture and improve its dynamics. This results in a camera that takes great shots in most situations, including in Low light and at night.

Android ile iOS kamerası gerçekten çok farklı, hala neden inat ediyorsunuz anlamış değilim. Android kamerası çok yapay, renkleri de öyle. Ama iOS daha gerçekçi.

Geri
Yukarı