Ucuza Overwatch Alma

TwoBee

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
13
Yer
LTBR
Bir arkadaşımla Overwatch almak istiyoruz. Fakat biliyorsunuz TL olarak bayağı yüksek bir fiyatı var. Bu oyunu daha ucuza nasıl alabiliriz? Güvenilir bir site var mı bildiğiniz?

Son düzenleme:
Oynamak istersen beklerim bu arada. Profilimde Battle.net ismim var.
Önce klavyeye ihtiyacım var. Onu aldıktan sonra alacağız. O zaman oynarız isterseniz. Steam üzerinden ekleyebilirim isterseniz. Alınca eklerim Battle.net üzerinden de. Steam Community :: Superbia
oyun şu an 15 euro.
Oyun şuan indirimde.
Peki yılbaşı indirimi de oluyor mu?
G2A sitede en ucuz gözüküyor.
Yılbaşına doğru alacağım. O zaman indirim olmaz ise muhtemelen G2A'dan alırım. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Önce klavyeye ihtiyacım var. Onu aldıktan sonra alacağım. O zaman oynarız isterseniz. Steam üzerinden ekleyebilirim isterseniz. Alınca eklerim Battle.net üzerinden de. Steam Community :: Superbia

Onu bilmiyorum. Belki olur.
Peki yılbaşı indirimi de oluyor mu?

Yılbaşına doğru alacağım. O zaman indirim olmaz ise muhtemelen G2A'dan alırım. Teşekkürler.

Humble Bundle'dan haberiniz yoksa incelemelisiniz, şahsen ben de Overwatch hayranıyım ve o siteden Overwatch ile yanında 7 veya 8 steam oyununu 12$ gibi bir fiyata almıştım. Tabi şuan o kampanya yok ama takipte kalmanızı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı