Ucuza Overwatch Nasıl Alınır?

Makaleler
5
Yer
Dattebayo
Daha fazla  
Kod ile 80 liraya satılıyor veya bölge değiştirip alabiliyorum. Bölge değiştirip alırsam 549 Arjantin pesosu ödemem gerekiyor. Yaklaşık 43 lira yapıyor. Bölge değiştirip almak sıkıntı yaratır mı?
Kod ile alırsam bu site ile alacağım. Bildiğiniz ucuz ve güvenilir site varsa söyleyebilirisiniz.
Bölge değiştirip alırsam bu fiyata alacağım.
Oyunu Xbox One platformunda oynuyorum ve sevdiğim için bilgisayar için almayı düşünüyorum. Bilgisayar tarafında hile ve oyuncu sayısı durumu nasıl?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Kod ile 80 liraya satılıyor veya bölge değiştirip alabiliyorum. Bölge değiştirip alırsam 549 Arjantin pesosu ödemem gerekiyor. Yaklaşık 43 lira yapıyor. Bölge değiştirip almak sıkıntı yaratır mı?
Kod ile alırsam bu site ile alacağım. Bildiğiniz ucuz ve güvenilir site varsa söyleyebilirisiniz.
Bölge değiştirip alırsam bu fiyata alacağım.
Oyunu Xbox One platformunda oynuyorum ve sevdiğim için bilgisayar için almayı düşünüyorum. Bilgisayar tarafında hile ve oyuncu sayısı durumu nasıl?

Eki Görüntüle 888141

Hesabınızın ülke kısmı Arjantin'e geçer. Telefonla doğrulama yapamazsınız. Ben ülkeyi yanlışlıkla Amerika olarak seçmiştim bir süre sonra CoD Warzone'a girmek için telefonla doğrulama istedi artık Overwatch oynamadığım için onda böyle bir şey yapar mı bilmiyorum. Ben GameSatış üzerinden 78 TL'ye Key almıştım. Sana önerim 37 TL daha ver sağlam bir şekilde Key al.

Yeni konular

Geri
Yukarı